Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Курс етичного лідерства для молоді

5 травня, 2015 р.

    24-31 травня 2015 р. на Львівщині пройде 7-денний цикл тренінгів і семінарів з етичного лідерства.
    
    "Хто Я і яким або якою Я є? Що є основним у моєму житті? Хто поруч зі мною? Якими є переконання, віра та світогляд інших людей? Якою є роль особистості в суспільстві і що я можу зробити для моєї спільноти? Що таке лідерство та робота в команді? Чи бажаєте ви щось змінити у власному житті, у житті своєї родини, спільноти, до якої належите, ситуації, що склалась у країні, та в цілому у світі?"
    
    Запрошуємо представників молодіжних спільнот, організацій, рухів віком 18-25 років до участі в курсі етичного лідерства, що відбудеться 24-31 травня 2015 р. на Львівщині (місце проведення уточнюється). Заявки приймаємо до 17 травня.
    
    Ми пропонуємо вам взяти участь у 7-денному циклі тренінгів і семінарів, які дадуть змогу краще зрозуміти себе та людей навколо, вдосконалити лідерський потенціал, опанувати секрети досягнення максимального ефекту в командній роботі. Учасники курсу пізнаватимуть, що таке справжня довіра, зможуть поділитися особистим досвідом, висловити власні думки і почути думки тих, хто поруч.
    
    Під час курсу ми матимемо нагоду поміркувати над важливими темами, відкрито поділитися своїми переконаннями, острахами, сумнівами та радощами.
    
    Курс етичного лідерства - це інтерактивний тренінг, що передбачає практичне освоєння лідерських навичок, які сприяють розвитку впевненості в собі, самопізнання та соціальної інтуїції.
    
    До участі запрошуємо молодих людей віком 18-25 років, які представляють громадські молодіжні організації, рухи, спільноти, у т.ч. студентські, а також тих, кого цікавить особистісний розвиток, поняття ідентичності, громадянської активності, лідерства та способи досягнення позитивних змін у спільноті та суспільстві.
    
    Фасилітацію курсу здійснюватимуть підготовлені ведучі Міжнародної громадської організації “Основи свободи”.
    
    Для участі в курсі треба до 17 травня заповнити онлайнову заявку. Про результати відбору ми повідомимо до 19 травня.
    
    Участь протягом усіх днів курсу є обов’язковою. Організатори забезпечують учасників проживанням і харчуванням під час усіх 7 днів курсу. Організаційний внесок за участь складає 400 грн.
    
    Курс етичного лідерства є частиною програми “Україна активна: загоєння минулого”, яка впроваджується МГО “Основи свободи”. Курс проводиться у партнерстві з Інститутом лідерства та управління Українського католицького університету за підтримки Фонду “Айрін Прествіч Траст” (Велика Британія) та Фундації українсько-польської співпраці PAUCI.
    
    Джерело : http://www.civicua.org/


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій