Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Курс етичного лідерства для молоді

5 травня, 2015 р.

    24-31 травня 2015 р. на Львівщині пройде 7-денний цикл тренінгів і семінарів з етичного лідерства.
    
    "Хто Я і яким або якою Я є? Що є основним у моєму житті? Хто поруч зі мною? Якими є переконання, віра та світогляд інших людей? Якою є роль особистості в суспільстві і що я можу зробити для моєї спільноти? Що таке лідерство та робота в команді? Чи бажаєте ви щось змінити у власному житті, у житті своєї родини, спільноти, до якої належите, ситуації, що склалась у країні, та в цілому у світі?"
    
    Запрошуємо представників молодіжних спільнот, організацій, рухів віком 18-25 років до участі в курсі етичного лідерства, що відбудеться 24-31 травня 2015 р. на Львівщині (місце проведення уточнюється). Заявки приймаємо до 17 травня.
    
    Ми пропонуємо вам взяти участь у 7-денному циклі тренінгів і семінарів, які дадуть змогу краще зрозуміти себе та людей навколо, вдосконалити лідерський потенціал, опанувати секрети досягнення максимального ефекту в командній роботі. Учасники курсу пізнаватимуть, що таке справжня довіра, зможуть поділитися особистим досвідом, висловити власні думки і почути думки тих, хто поруч.
    
    Під час курсу ми матимемо нагоду поміркувати над важливими темами, відкрито поділитися своїми переконаннями, острахами, сумнівами та радощами.
    
    Курс етичного лідерства - це інтерактивний тренінг, що передбачає практичне освоєння лідерських навичок, які сприяють розвитку впевненості в собі, самопізнання та соціальної інтуїції.
    
    До участі запрошуємо молодих людей віком 18-25 років, які представляють громадські молодіжні організації, рухи, спільноти, у т.ч. студентські, а також тих, кого цікавить особистісний розвиток, поняття ідентичності, громадянської активності, лідерства та способи досягнення позитивних змін у спільноті та суспільстві.
    
    Фасилітацію курсу здійснюватимуть підготовлені ведучі Міжнародної громадської організації “Основи свободи”.
    
    Для участі в курсі треба до 17 травня заповнити онлайнову заявку. Про результати відбору ми повідомимо до 19 травня.
    
    Участь протягом усіх днів курсу є обов’язковою. Організатори забезпечують учасників проживанням і харчуванням під час усіх 7 днів курсу. Організаційний внесок за участь складає 400 грн.
    
    Курс етичного лідерства є частиною програми “Україна активна: загоєння минулого”, яка впроваджується МГО “Основи свободи”. Курс проводиться у партнерстві з Інститутом лідерства та управління Українського католицького університету за підтримки Фонду “Айрін Прествіч Траст” (Велика Британія) та Фундації українсько-польської співпраці PAUCI.
    
    Джерело : http://www.civicua.org/


Ваша оцінка перспективи вступу України до ЄС:
5 років
10 років
20 років
Ніколи