Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


26 травня, о 10.00, у приміщенні Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова (ауд.231), у Києві відбудеться круглий стіл на тему: Освіта для розвитку громадянського суспільства

13 травня, 2015 р.

    ГО «Інститут розвитку самоорганізації населення» спільно з Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова та коаліцією ГО "Покоління демократичних перетворень", реалізовує проект спрямований на підготовку фахівців з менеджменту громадських організацій. При цьому НПУ Драгоманова, вже у 2015-2016 навчальному році відкриє підготовку керівників для громадських організацій України за програмами: «Менеджмент організацій» зі спеціалізацією «Менеджмент неурядових організацій» для бакалаврів і магістрів, а також за спеціальністю «Адміністративний менеджмент» зі спеціалізацією «Управління розвитком громадянського суспільства».
    Як перший етап реалізації цього проекту, у Києві, 26 травня, о 10.00, у приміщенні Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова (ауд.231), відбудеться круглий стіл на тему: "Освіта для розвитку громадянського суспільства". Запрошуємо громадські організації до участі у цьому заході. Кількість учасників обмежена. Оргкомітет залишає за собою права відбору учасників.
    


Ваша оцінка перспективи вступу України до ЄС:
5 років
10 років
20 років
Ніколи