Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


26 травня, о 10.00, у приміщенні Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова (ауд.231), у Києві відбудеться круглий стіл на тему: Освіта для розвитку громадянського суспільства

13 травня, 2015 р.

    ГО «Інститут розвитку самоорганізації населення» спільно з Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова та коаліцією ГО "Покоління демократичних перетворень", реалізовує проект спрямований на підготовку фахівців з менеджменту громадських організацій. При цьому НПУ Драгоманова, вже у 2015-2016 навчальному році відкриє підготовку керівників для громадських організацій України за програмами: «Менеджмент організацій» зі спеціалізацією «Менеджмент неурядових організацій» для бакалаврів і магістрів, а також за спеціальністю «Адміністративний менеджмент» зі спеціалізацією «Управління розвитком громадянського суспільства».
    Як перший етап реалізації цього проекту, у Києві, 26 травня, о 10.00, у приміщенні Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова (ауд.231), відбудеться круглий стіл на тему: "Освіта для розвитку громадянського суспільства". Запрошуємо громадські організації до участі у цьому заході. Кількість учасників обмежена. Оргкомітет залишає за собою права відбору учасників.
    


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій