Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Міжнародний GR форум

1 червня, 2015 р.

    5 червня у Дипломатичній академії при Міністерстві закордонних справ України відбудеться головна подія року у сфері Government Relations в Українi Міжнародний GR форум.
    
    Міжнародний GR форум – це комунікаційний майданчик для обговорення сучасних бізнес-тенденцій, питань ефективної взаємодії бізнесу та влади, лобіювання інтересів української бізнес-спільноти на вітчизняному та міжнародному ринках. Учасники матимуть змогу отримати професійну консультацію експертів, почути готові рішення, підвищити власний професійний рівень, налагодити ділові контакти з партнерами, представниками влади найвищих рівнів, ключовими практиками галузі. Для обговорення проблем та актуальних питань, що виникають в процесі взаємодії бізнесу та влади на форумі зустрінуться провідні українські та зарубіжні експерти у сфері GR та Public Affairs, керівники компаній, представники органів державної влади, спеціалісти у сфері PR та маркетингу, представники наукового та експертного середовища.
    
    Кому буде цікава участь у GR форумі?
    1) Компанії
    Представникам іноземних компаній. Ви зможете обговорити найбільш гострі питання щодо взаємодії з українськими органами влади, роботи на вітчизняному ринку, знайти надійних ділових партнерів для розвитку та безпеки Вашої справи.
    2) Спеціалісти
    Спеціалістам у сфері GR та Public Affairs. Ви зможете ознайомити зі своїми послугами учасників форуму, обмінятися досвідом з вітчизняними колегами та найбільш досвідченими практиками світу.
    3) Дипломати
    Представникам посольств, торгівельних представництв. Ви зможете налагодити дипломатичні зв’язки, допомогти у розвитку конструктивного співробітництва між державами, підприємцями з різних країн, налагодити ефективний та безпечний діалог.
    
    
    Джерело : http://grukraine.com.ua
    
    Автор : Рибка Антоніна
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю