Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Укрпошта розпочинає акцію "Збери кошик для дітей-сиріт"

1 червня, 2015 р.

   
    
    З метою підтримки дітей, що залишилися без батьківського піклування, з 2 червня по 2 липня 2015 року у відділеннях Укрпошти буде встановлено спеціальну скриньку (гофроящик), в яку всі охочі зможуть покласти необхідну для малечі допомогу.
    
    Різноманітні миючі засоби (шампуні, мило), одяг (новий, можна вживаний, але обов’язково чистий), сухе печиво, солодощі, фрукти, підгузки, канцтовари (книжечки, альбоми для малювання, фарби, фломастери), іграшки, гаджети та інші речі найкраще розкажуть малечі з дитячих будинків, що вони не самотні в цьому світі і про них пам’ятають.
    
    Проблема сирітства для України є надзвичайно актуальною, адже ми можемо спостерігати постійне зростання кількості дітей-сиріт. Весь тягар піклування про дітей, які з різних причин залишилися без батьків, несе держава. Однак й пересічні українці мають не залишатися байдужими до таких діток.
    
    По закінченню акції, вся зібрана допомога буде доправлена до дитячих будинків. Кожна регіональна філія Укрпошти визначатиме самостійно, в який дитячий будинок буде передаватися допомога.
    
    Джерело : Урядовий портал


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю