Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Нова ініціатива зі створення регіональних рад з питань реформи юстиції поширюється на Львів

2 липня, 2015 р.

    *** 2 липня 2015 р. на засіданні Львівської регіональної ради з питань реформи юстиції між суддями, прокурорами, адвокатами та науковцями відбулося обговорення Стратегії реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інституцій на 2015-2020 рр. і пов’язаних із нею тем. Захід було проведено в рамках пілотної ініціативи зі створення регіональних рад з питань реформи юстиції, метою яких є допомога українським партнерам з успішним реформуванням сфери правосуддя. Перше засідання відбулося в Одесі 19 червня цього року. Ініціативу також буде започатковано у Харкові.
    «Формат регіональних рад з питань реформи юстиції дозволяє представникам судової влади, прокуратури та адвокатури розпочати конструктивний діалог, який є надважливим для реалізації Стратегії реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інституцій на 2015-2020 рр.», – заявив д-р Віргіліюс Валанчюс, Керівник групи експертів Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні.
    Учасники першого засідання Львівської регіональної ради з питань реформи юстиції, де модератором виступив д-р Валанчюс, обговорили можливості підвищення ефективності судів і правоохоронних органів з огляду на захист прав людини та зміцнення верховенства права. Також було визначено перешкоди для ефективної реалізації Стратегії реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інституцій і прийнято рішення підготувати рекомендації для їхнього усунення та розповсюдити їх серед всіх установ сектору юстиції.
    Віргіліюс Валанчюс також взяв участь у спільному круглому столі за участі суддів та головних редакторів місцевих видань, організованому з метою обговорення ефективних кроків до кращої співпраці між ЗМІ та судовою владою. У рамках заходу д-р Валанчюс розповів про взаємодію між журналістами та суддями в Литві. Він наголосив на тому, що ефективні стосунки з медіа дуже важливі для успішної реалізації Стратегії реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інституцій на 2015-2020 рр.
    Довідка:
    Проект ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» має на меті сприяння консолідованим реформам на рівні всього сектору юстиції в Україні. Ця ініціатива, що впроваджуватиметься у 2014-2016 рр., об'єднає всіх партнерів у сфері юстиції — Уряд України, професійні асоціації юристів та громадські організації — та допомагатиме їм розробити та впровадити комплексну Стратегію реформування сектору юстиції, що відповідає європейським принципам та найкращим практикам країн Євросоюзу. Сукупне фінансування проекту у сумі 8 млн. євро надане Європейським Союзом. Виконавцем проектує консорціум організацій з країн Європейського Союзу/
    За подальшою інформацією просимо звертатися до Карена Мадояна, тел.: +38044 234 83 77; моб.: +38 050 215 05 03; email: karen.madoian@justicereformukraine.eu


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю