Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


У м. Липовець Вінницької області відсвяткували відкриття велопарку завдяки ЄС

6 серпня, 2015 р.

    31 липня 2015 року у місті Липовець Вінницької області відбулось святкове відкриття велосипедного парку. За фінансовою підтримкою ЄС звичайний міський сквер вдалося перетворити на чудовий велопарк із сучасними велодоріжками та спусками, скейт-площадкою і дитячим майданчиком.
    
    Окрім велопарку, був облаштований туристичний маршрут до місця падіння метеориту, так званої Астроблеми «Зоряна рана», вік якого становить близько 400 млн. років. У рамках проекту було здійснено велопробіг «Липовець-Йихві» (Україна-Польща-Литва-Латвія-Естонія) загальною відстанню 1880 км з метою привернення уваги до туристичного потенціалу України, і Липовецького району зокрема.
    
    Під час урочистої церемонії Міра Дідух, менеджер проектів Представництва Європейського Союзу в Україні, зазначила: "Проект «Розвиток велотуризму у Липовецькому районі», до якого ми сьогодні привертаємо увагу, спрямований на підвищення кількості туристів у сільських районах. Липовець завершив реконструкцію міського парку та продовжить впроваджувати проект, аби надалі просувати ідею велотуризму, розвиток малого бізнесу, тренінги та медіа-кампанії "."Децентралізація та регіональний розвиток залишаться головним пріоритетом в співробітництві між ЄС та Україною"- додала вона.
    
    Наразі Проект ЄС «Розвиток велотуризму у Липовецькому районі» працює над створенням туристичного центру, сервісу з прокату велосипедів, послугами готелю та екскурсоводів, громадським харчуванням тощо. Все це дасть нові робочі місця, підтримає бізнес та збільшить надходження до бюджету міста.
    
    Із більш детальною інформацією щодо проекту можна ознайомитись: http://lipovec.com.ua/, www.facebook.com/velolypovets
    
    Для отримання додаткової інформації, будь ласка, контактуйте з: Аллою Заблоцькою, керівником проекту, e-mail: allazablocka@mail.ru, тел.: +38 (068)7233055
    
    Довідкова інформація:
    
    Проект ЄС «Розвиток велотуризму у Липовецькому районі» розпочав свою діяльність 18 липня 2014 року. Термін реалізації проекту становить 24 місяці, а сума фінансування проекту складає 235 тис. євро в рамках Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Партнерами проекту є Липовецька міська рада у співпраці з Липовецькою районною радою та Липовецьким благодійним фондом громади.
    
    
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю