Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ЄС виділяє 8,55 млн. євро на підтримку управління кордонами в Україні

18 серпня, 2015 р.

    Європейська Комісія виділила четвертий транш у розмірі 8,55 млн. євро з Програми бюджетної підтримки «Підтримка секторальної політики управління державним кордоном в Україні».
    
    За допомогою цієї програми з підтримки секторальної політики Євросоюз робить свій внесок у модернізацію державної прикордонної служби і державної фіскальної служби України; це відбувається через поліпшення законодавчої та нормативно-правової бази, введення кращих механізмів контролю і модернізацію інфрастурктури перетину кордонів у відповідності до стандартів ЄС. Також програма підтримує зусилля українського уряду з досягнення ефективного балансу між безпечними кордонами і законним рухом людей і товарів у відповідності до стандартів і найкращих практик ЄС.
    
    За словами Томаса Фреллесена (Заступника Голови Представництва Європейського Союзу в Україні), кошти «надалі сприятимуть міжкордонній торгівлі, пришвидшать демаркацію кордону і введення електронної митної системи». «Я впевнений, – наголосив Фреллесен, – що фінансова підтримка ЄС зміцнить співпрацю між агенціями, залученими у комплексне управління кордонами; також результатом надання такої підтримки стане ефективніше управління у сфері прикордонного контролю і міграції для громадян інших країн – у відповідності до зобов`язань України у рамках Плану дій з візової лібералізації».
    
    Контекст
    
    Програма підтримки секторальної політики, бюджет якої складає 60 млн. євро, допомагає у впровадженні зобов`язань, взятих на себе українським урядом у рамках Угоди про асоціацію між ЄС і Україною. Програма підтримує імплементацію діяльності, пов`язаної з комплексним управлінням кордонами і демаркацією; вона сприяє зміцненню обмінів інформацією з партнерськими службами країн-сусідів. Також програма підтримує введення заходів, що сприяють полегшенню торгівлі.
    
    Аспект належного управління повністю інтегровано у програму; це зроблено через його цілі, що полягають у зменшенні корупції і ефективному впровадженні стандартів етики і цілісності, а також введенні більш прозорих і ефективних процедур перетину кордонів і митного оформлення. Полегшення процедур, включаючи обслуговування за принципом єдиного вікна, надасть відчутні переваги громадянам і торговцям, а також поліпшить урядування у секторі управління кордонами. Особлива увага у рамках програми приділяється захисту засадничих прав уразливих груп населення (шукачів притулку, біженців, неповнолітніх осіб без супроводу дорослих, жертв торгівлі людьми), які перетинають кордон.
    
    Детальніша інформація:
    
    Юргіс Вілчінскас, Керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні, тел.: +380 44 390 8010


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю