Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


«Відповідальне містобудування: електронні інструменти для громадського моніторингу забудов ( я контролюю забудовника)” в межах просвітницької кампанії відомого експерта в галузі містобудування Віктора Глеби

7 жовтня, 2015 р.

    15 жовтня 2015 року в Києві в культурному центрі Амеріка Хаус (вулиця Миколи Пімоненка 6) з 19.00 до 20.30 відбудеться лекція-тренінг з робочою назвою «Відповідальне містобудування: електронні інструменти для громадського моніторингу забудов».
    Віктор Глеба, представить методику територіального планування, аналізу та співставлення генплану з земельним кадастром - навчить відслідковувати заплановані забудови і визначати їх законність.
    За останніми даними КМДА в Києві нарахували більше п’ятисот нелегальних будівництв. Деякі з цих будівництв призводять до великих и небезпечних соціальних протистоянь. Однією з причин такого становища є недостатня обізнаність громадян щодо можливостей електронного моніторингу містобудівної ситуації. Справа в тому, що матеріали діючого Генерального Плану розвитку міста Києва та земельного кадастру існують в електронному вигляді. І в теорії кожен бажаючий має до них доступ. Якщо кияни будуть користуватися цими інструментами на практиці та будуть знати як використовувати набуті знання, то вони значно підвищать ефективність боротьби за свої конституційні права на комфортні умови проживання.
    Захід включатиме практичні вправи з ноутбуками та планшетами. Після вправ буде обговорення того, як громада може краще контролювати процеси містобудування і запобігати корупції. Подія буде навчальною, не носитиме конфліктного політичного характеру, а навпаки, покаже шляхи конструктивної участі громади у вирішенні важливих питань для міста.
    Запрошуються всі громадяни, які зацікавлені в підвищені свого рівня обізнаності та представники мас-медіа.
    P.S. Для того щоб потрапити до Амеріка Хаус обов’язково треба мати паспорт або інше посвідчення особи з фото.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю