Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


"Школа виховників" у Львові

6 квітня, 2004 р.

    З 22 квітня по 22 травня 2004 року МГО "Академія Української Молодді" у м. Львові проводитиме вишкіл "Школа виховників" метою якого є вишколення виховників для систематичної та впорядкованої виховної роботи з дітьми та молоддю при парафіях, школах, громадських організаціях.
    
    Молодіжна громадська організація “Академія Української Молоді” запрошує усіх, які працюють, або хочуть навчитися працювати з дітьми та молоддю взяти участь у вишколі “Школа виховників”, яка проводитиметься з 22 квітня по 22 травня 2004 року.
    
    Причиною, яка спонукає нас вже третій рік поспіль проводити „Школу виховників” є необхідність ґрунтовної підготовки виховників для праці з дітьми та молоддю.
    
    Сьогодні особливо потребуємо створення альтернативи для негативного впливу вулиці. Робота за виховною програмою Академії Молоді дозволяє дітям та молоді реалізувати себе, створює умови для всебічного розвитку особистості, допомагає знайти справжніх друзів, спонукає до громадської активності.
    
    Програма вишколу включає проведення серії теоретичних та практичних занять, тренінгів, тематичних зустрічей та дискусій. Випускники “Школи виховників” зможуть розпочати роботу з групами дітей в Осередках при школах, організаціях та парафіях. Результатом проведення вишколу у 2000-2003 році стало створення трьох осередків праці з дітьми та молоді – двох у Львові, одного у Тернополі.
    
    Реалізація виховної програми та проведення вишколу відбувається за сприяння відділу роботи з молоддю Львівської міської ради та при співпраці з Установою дитячо-юнацьких клубів Галицького та Шевченківського районів міста Львова.
    
    Додаткову інформацію можна одержати в осередку „Світлиця”, що у м. Львові - вулиця Стрийська, 22, або ж за телефонами 76-95-45 (внутрішній 230), 292-46-68, 8067-9764425.
    
    Джерело : Академія Української Молоді
    
    Автор : Оленка Яремко


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати