Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Конкурс проектів з «Інтеграції первинної і вторинної безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад»

21 жовтня, 2015 р.

    Проект «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади, спільно з Програмною ініціативою «Права людини та правосуддя» ...
    
    Конкурс проектів з «Інтеграції первинної і вторинної безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад»
    Проект «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади, спільно з Програмною ініціативою «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» оголошують конкурс проектів з «Інтеграції первинної і вторинної безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад». Конкурс відбувається за сприяння Координаційного центру з надання правової допомоги.
    
    Метою конкурсу є сприяти інтеграції первинної і вторинної безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громадшляхом налагодження та розгортання співпраці між місцевими центрами, громадськими організаціями, органами місцевого самоврядування/місцевої влади.
    
    Пріоритети конкурсу:
    
     налагодження тристоронньої співпраці між місцевими центрами та громадськими організаціями й органами місцевого самоврядування/місцевої влади, які надають безоплатну первинну правову допомогу, задля покращення доступу представників вразливих верств мешканців громад до правосуддя, зокрема до якісної безоплатної правової допомоги, виходячи з існуючих потреб громади;
    розвиток інноваційних механізмів вирішення правових проблем, характерних для обраної територіальної громади;
    розвиток й посилення інституційної спроможності громадських організацій , органів місцевого самоврядування/місцевих органів влади щодо надання населенню якісної безоплатної первинної правової допомоги;
    підтримка системної співпраці органів місцевого самоврядування щодо поширення кращого досвіду зі створення та підтримки у громадах моделей надання безоплатної первинної правової допомоги згідно з положеннями закону “Про безоплатну правову допомогу”, “Типового положення про установу з надання первинної правової допомоги” та “Порядку та критеріїв залучення органами місцевого самоврядування суб’єктів приватного права”;
    залучення регіональних органів адвокатського самоврядування до організації надання безоплатної правової допомоги у межах їх компетенції.
    До участі у конкурсі запрошуються: неприбуткові організації, зокрема благодійні фонди, громадські організації (в тому числі громадські об’єднання та спілки), які:
    
    мають статус неприбуткової чи благодійної організації та офіційно зареєстровані в Україні;
    мають досвід активної роботи у сфері надання правової допомоги, захисту прав людини, правопросвітництва (або такий досвід мають ключові партнери поданої проектної пропозиції);
    мають спроможність впроваджувати грантові проекти та звітуватися за ними (включаючи фінансове звітування).
    Максимальний розмір гранту становить 100 000 грн. Максимальний термін реалізації проекту – 12 місяців.
    
    Проектні пропозиції слід подавати українською мовою згідно з вимогами оголошення та аплікаційної форми. Подання та розгляд проектних пропозицій відбуватиметься у два етапи:
    
    Подання концепції проекту за відповідною формою, яка включає: актуальність проекту для обраної територіальної громади та опис проблеми, на вирішення якої спрямований проект, мету проекту, завдання проекту, очікувані результати діяльності, ключові види діяльності та цільові групи заплановані проектом, партнерів, територіальне охоплення, орієнтовний бюджет, заплановану тривалість проекту.
    Виключно ті учасники конкурсу, концепції яких будуть відповідним чином оцінені та схвалені конкурсною комісією, будуть допущені до участі у другому етапі конкурсу, який передбачатиме заповнення аплікаційної форми та розроблення детального бюджету проекту.
    На другому етапі конкурсу організаційний комітет конкурсу буде індивідуально контактувати з учасниками, чиї концепції будуть схвалені конкурсною комісією, та запрошувати до подальшої участі у конкурсі. Схвалення концепції проекту не означає, що буде прийнято позитивне рішення щодо фінансування проекту на другому етапі конкурсу.
    
    Концепцію проекту потрібно оформити за відповідною формою в електронному вигляді та надіслати електронною поштою на адресу: GRANT@QALA.ORG.UA, у темі листа вказати конкурс «Інтеграція первинної і вторинної безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад»
    
    Останній термін подання концепції проекту – 18:00, 9 листопада 2015 р.
    
    Повний текст оголошення конкурсу: http://qala.org.ua/images/QALA_IRF_C.pdf


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю