Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Ці вибори молодь знову проігнорувала ...

26 жовтня, 2015 р.

    Активність молоді, формування її громадянської і життєвої позиції, бажання брати участь у прийнятті державних рішень - це запорука національної безпеки. Однак, практика проведення виборів різних рівнів показує, що активність молодого виборця останнім часом знижується. І останні вибори до місцевих рад яскравий тому доказ. Існує безліч факторів, що впливають на електоральне відчуження молодих виборців: психологічні, історичні, соціальні, економічні та інші. В українській політичній традиції їх прийнято об'єднувати в три основні групи: правовий нігілізм, недовіра до влади, негативна соціальна адаптація. Таким чином, стає очевидною актуальність вироблення комплексу заходів щодо формування політико-правової культури молоді, подолання її електоральної пасивності, вибудовування діалогу між молодим поколінням і органами державної влади.
    Говорячи про електоральну поведінку молоді, необхідно враховувати реальний стан справ у молодіжному середовищі, її переваги і орієнтації. Важливими оціночними показниками тут є ступінь зацікавленості політикою та участь у ній, а також самоідентифікація молодих людей з конкретними соціально-політичними силами сучасної України. Дані критерії дозволяють виявити ставлення до політики, яка виступає сьогодні як головний інструмент в механізмі реформування суспільства. Спостерігаючи проблему свідомої і добровільної неучасті молодих українців, зокрема киян у політичному житті країни, ми виявили, що в основі цього сучасного явища лежить відмова не від участі в політичному житті, а прояв байдужості до здійснення своїх прав і обов'язків, зневіра в проведення радикальних Економічних і євро інтеграційних реформ. Молодь в них, у вибори, не вірить як в механізм того, за допомогою чого можна поміняти заржавілий корупційний механізм нашої влади.
    Майдан показав, що ця нереалізована енергія молодих людей, з часом, в концентрованому вигляді вихлюпується в революційному пориві і тоді з боку влади, хто б її не представляв, починається ремствування про те, що еволюція краще революції ...
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю