Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Банк "Ажіо" став переможцем конкурсу ЄБРР

6 квітня, 2004 р.

    *************
    Переможцем третього конкурсу Європейського банку реконструкції і розвитку на кращий бізнес-проект у рамках кредитної лінії ЕБРР для малих і середніх підприємств (МСП-2) визнаний проект банку "Ажіо". У результаті конкурсу, кращим названий проект ТОВ "Эскар" (Київ) "Модернізація устаткування і впровадження нової технології широкоформатного фотодруку", сума кредиту - 377 тис. дол. США, термін кредитування - п'ять років. Відповідно до умов конкурсу, підприємство-переможець ТОВ "Эксар" одержало пільгову процентну ставку по кредиту - Lіbor + 4% (при стандартної -Lіbor+ 8%).
    Церемонія нагородження відбулася 1 квітня ц.р. за участю директора бізнес групи фінансових інституцій ЕБРР Курта Гайгера.
    Компанія "Эксар", в особі генерального директора Віктора Гридасова, була нагороджена дипломом за перше місце в конкурсі проектів, а також кришталевим кубком і путівкою в Лондон.
    Банк "Ажіо" нагороджений дипломом за 1-оі місце в наданні консультаційних і кредитних послуг, а також кришталевим кубком і путівкою в Лондон.
    Конкурс організований ЄБРР і НБУ при фінансовій підтримці Канадського агентства міжнародного розвитку, а також за підтримкою українських банків-партнерів ЕБРР: "Ажіо", "Вабанк", "Надра", "Укрсоцбанк", "Форум"
    Джерело: Лігабізнесінформ


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій