Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Банк "Ажіо" став переможцем конкурсу ЄБРР

6 квітня, 2004 р.

    *************
    Переможцем третього конкурсу Європейського банку реконструкції і розвитку на кращий бізнес-проект у рамках кредитної лінії ЕБРР для малих і середніх підприємств (МСП-2) визнаний проект банку "Ажіо". У результаті конкурсу, кращим названий проект ТОВ "Эскар" (Київ) "Модернізація устаткування і впровадження нової технології широкоформатного фотодруку", сума кредиту - 377 тис. дол. США, термін кредитування - п'ять років. Відповідно до умов конкурсу, підприємство-переможець ТОВ "Эксар" одержало пільгову процентну ставку по кредиту - Lіbor + 4% (при стандартної -Lіbor+ 8%).
    Церемонія нагородження відбулася 1 квітня ц.р. за участю директора бізнес групи фінансових інституцій ЕБРР Курта Гайгера.
    Компанія "Эксар", в особі генерального директора Віктора Гридасова, була нагороджена дипломом за перше місце в конкурсі проектів, а також кришталевим кубком і путівкою в Лондон.
    Банк "Ажіо" нагороджений дипломом за 1-оі місце в наданні консультаційних і кредитних послуг, а також кришталевим кубком і путівкою в Лондон.
    Конкурс організований ЄБРР і НБУ при фінансовій підтримці Канадського агентства міжнародного розвитку, а також за підтримкою українських банків-партнерів ЕБРР: "Ажіо", "Вабанк", "Надра", "Укрсоцбанк", "Форум"
    Джерело: Лігабізнесінформ


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати