Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Тендер щодо надання послуг з проведення фокус груп

27 жовтня, 2015 р.

    Громадська організація «Центр політичних студій та аналітики» оголошує тендер щодо надання послуг з проведення фокус груп. Дослідження мають на меті визначити реальний стан забезпечення прав внутрішньо переміщених осіб, а також виявлення їхніх потреб.
    Дослідження географічно повинне охоплювати 6 регіонів України: Запорізьку, Львівську, Херсонську, Харківську, Полтавську та Дніпропетровську області та передбачати залучення представників різних цільових груп, таких як ВПО, органи влади, профільні НУО. Проектом передбачено реалізацію 6 фокус-груп.
    Структура фокус-груп повинна включати такі компоненти:
    Право на працевлаштування; забезпечення безоплатним харчуванням до часу працевлаштування ВПО; забезпечення житлом; реєстрація фактичного місця перебування; отримання передбаченої законодавством державної допомоги.
    Оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України; надання медичної допомоги в комунальних закладах охорони здоров’я; забезпечення технічними засобами реабілітації осіб з інвалідністю з числа ВПО; забезпечення санаторно-курортними путівками; влаштування дітей в дошкільні та шкільні заклади; забезпечення продовження здобуття певного освітнього рівня.
    Виявлення потреб, не передбачених законодавством України.
    Час проведення фокус-групового дослідження: листопад-грудень 2015 року. На основі проведеного дослідження виконавець робіт подає організації стенограми та звіт за результатами проведення фокус-груп.
    Кінцевий термін подачі заявок 4 листопада 2015 р.
    Подання заявок
    Пропозиції повинні бути надіслані на електронну пошту: office@cpsa.org.ua.
    Перелік документів, які необхідно подати:
    Резюме/CV з описом релевантного досвіду.
    Лист зацікавленості.
    Бюджет на проведення фокус-групи.
    Технічну записку із переліком умов проведення фокус-груп.
    Якщо учасник ФОП необхідно надати такі реєстраційні документи: Свідоцтво про державну реєстрацію, Виписка з єдиного державного реєстру, Витяг з реєстру платників єдиного податку.
    Контактні дані:
    Ольга Будник, Сергій Корнилюк
    Телефон/факс: +380675068162
    E-mail: office@cpsa.org.ua
    Тендер оголошено в рамках реалізації проекту «Захист прав внутрішньо переміщених осіб та боротьба з порушенням їх прав шляхом підвищення інституційного потенціалу місцевого самоврядування та реалізації соціальної реінтеграції», що реалізується в рамках Програми Фонду Захисту прав людини Посольства Королівства Нідерландів в Україні.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю