Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Всеукраїнська ініціатива для молодих виборців (Повідомлення наших колег - Фундації прав людини)

7 квітня, 2004 р.

    «Участь та активна громадянська позиція»
    для Вінницької, Житомирської, Кіровоградської, Полтавської, Хмельницької, Черкаської та Чернігівської областей
    Стратегічною метою проекту є посилення спроможності молодіжних громадських організацій, які працюють у вищезазначених областях у царині захисту прав людини, моніторингу дотримання прав людини під час виборчих компаній, громадянської освіти задля широкого залучення молоді до активної участі у виборах Президента України та формування активної громадянської позиції. Цей проект фінансується Представництвом Європейської Комісії Європейського Союзу.
    
    Передвиборча ініціатива для молодих виборців є інноваційним творчим проектом. Знання та навички, критичне мислення та відповідальність не можуть бути передані шляхом традиційного навчання, вони можуть бути опановані тільки через набуття досвіду. Проект забезпечує довготривале співробітництво, розробку, реалізацію та оцінку спільних міні-проектів. Проект має позапартійну загальнодемократичну спрямованість і не передбачає будь-якої підтримки кандидатів на посаду Президента України.
    
    Цільова група проект – лідери молодіжних громадських організацій віком від 18 до 25 років, які працюють у вищезазначених областях України та мають щонайменше річний досвід громадянської роботи.
    
    Відбір учасників проводиться шляхом відкритого конкурсу, до участі у якому треба до 30 квітня 2004 року заповнити та надіслати заявку встановленого зразка та гарантувати активну участь у всіх регіональних заходах в рамках проекту протягом травня – листопада 2004 рок. Завдяки участі у Школі-тренінгу «Моніторинг дотримання прав людини під час виборчих компаній» лідери молодіжних організацій отримають знання та навички моніторингу дотримання прав людини, проведення просвітницьких та мобілізаційних ініціатив для молодих виборців, які потім будуть застосовані на практиці під час здійснення мобілізаційних просвітницьких заходів для молодих виборців та моніторингу у семи областях України.
    
    Конкурсний відбір на участь у регіональних семінарах «Участь та активна громадянська позиція» буде оголошено додатково на початку червня 2004 року. Бюджет проекту передбачає повну компенсацію витрат на транспорт, проживання та харчування учасників тренінгів.
    
    Основні заходи у рамках проекту:
    1. Конкурсний відбір учасників для Школи –тренінгу «Моніторинг дотримання прав людини під час виборчих компаній» (квітень 2004 року)
    2. Тижнева Школа-тренінг «Моніторинг дотримання прав людини під час виборчих компаній» (24-20 травня 2004)
    3. Конкурсний відбір учасників для регіональних тренінгів «Участь та активна громадянська позиція» (червень 2004 року)
    4. Триденні регіональні тренінги «Участь та активна громадянська позиція» у семи областях України (червень-липень 2004)
    5. Моніторинг дотримання прав людини під час виборчої кампанії 2004 (липень-жовтень 2004)
    6. Мобілізаційні просвітницькі заходи для молодих виборців (вересень-жовтень 2004)
    7. Круглі столи з презентацією результатів моніторингу та мобілізаційних заходів.
    8. Підсумкова конференція (листопад 2004)
    
    Аплікаційну форму ви можете отримати надіславши запит поштою або електронною поштою га адресу виконавця проекту – громадської організації „Фундація Аправ людини”. Контактні особи – Євген Фомін (виконавчий директор), Андрій Рибалко (голова Правління), Вікторія Талашкевич (менеджер освітніх програм).
    
    Поштова адреса: ФПЛ, бульвар Праці 10 – 53, м. Київ, 02094, Україна
    Електронна адреса: ukrhrf@ukr.net Контактний телефон: 8 (044) 558-36-01
    Вікторія Талашкевич (Фундація Прав Людини)


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати