Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Рада повинна ратифікувати Конвенцію про запобігання насильству над жінками та домашньому насильству, - Гройсман

25 листопада, 2015 р.

    Верховна Рада України (ВРУ) повинна ратифікувати Конвенцію Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами – так звану Стамбульську конвенцію. Про це в ході пленарного засідання парламенту заявив спікер ВРУ Володимир Гройсман.
    "Сьогодні весь світ відзначає Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками, різними його проявами, і у зв'язку з цим планом законодавчого забезпечення реформ передбачено, я думаю, що і парламент не може стояти осторонь, виступаємо за те, щоб цей рух був досить ефективним. Нам треба реалізувати так звану Стамбульську конвенцію, ратифікувати в стінах українського парламенту, і ми очікуємо, що найближчим часом уряд внесе відповідні пропозиції для розгляду Верховною Радою України", - сказав Гройсман.
    Нагадаємо, Конвенція Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами (Стамбульська конвенція) була ухвалена Комітетом міністрів Ради Європи 7 квітня 2011 р. та набрала чинності 1 серпня 2014 року.
    Україна підписала цей важливий міжнародний правовий документ ще 7 листопада 2011 року. Однак станом на 2015 рік підготовка до ратифікації Стамбульської конвенції триває досі.
    Джерело: 112.ua


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій