Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Набір студентів на навчання у STUDIO #2: “Майбутнє (пост)індустріальних міст України”

25 листопада, 2015 р.

    CANactions School for Urban Studies оголошує набір студентів на навчання у STUDIO #2: “Майбутнє (пост)індустріальних міст України”. Навчальна програма орієнтована як на архітекторів, так і на представників інших спеціальностей, що пов’язані з міським розвитком. Навчання розпочнеться 15 лютого 2016 року та триватиме 3,5 місяці. Дедлайн подачі заявок – 3 січня 2016 року. Ми сподіваємось, що ця інформація вас зацікавить і ви зможете розповсюдити її у вашому ЗМІ та /або на сторінці у соціальних мережах.
    Для контакту з нами пишіть на наш email info.canactions@gmail.com або телефонуйте за номером 0687730229 (Сергій)
    Про навчальну програму STUDIO #2
    Тема STUDIO #2 – “Майбутнє (пост)індустріальних міст України”. Чи мають (пост)індустріальні міста України майбутнє? Метою курсу є розробка стратегічних сценарії, а також тактичних пропозицій щодо розвитку Краматорська – міста на Сході України, з урахуванням його соціально-політичної, історико-культурної, економічної та просторової специфіки, а також сучасних тенденцій у сфері міського розвитку.
    Детальніше про програму STUDIO #2: http://www.canactions.com/uk/news/APPLY-FOR-STUDIO-2/
    Про Школу
    CANactions School for Urban Studies – це міждисциплінарна лабораторія міських досліджень. Мета Школи – вивчення, розробка концепцій, а також визначення конкретних дій щодо стратегічного розвитку українських міст. Ми шукаємо CANactor-ів – талановитих та амбітних агентів змін, що готові ініціювати та втілювати урбаністичні проекти з метою реальних перетворень українських міст.
    Наразі у Школі CANactions триває STUDIO #1, протягом якої разом із міжнародними експертами з Швейцарії, Німеччини, Ірландії, Польщі, України студенти працюють над розробкою Urban Constitution – набору стратегічних рекомендацій для розвитку українських місць на прикладі Івано-Франківська.
    Детальніше про STUDIO #1 - http://www.canactions.com/media/imperavi/THE_STUDIO_%231_CURRICULUM_2DSKFAt.pdf


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій