Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Засудженим показали кіно про права людини

26 листопада, 2015 р.

    У рамках мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA засуджені до довічного позбавлення волі в Івано-Франківській УВП № 12 переглянули стрічку “Точка відліку”.
    Повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Івано-Франківській області
     25 листопада особи, які відбувають покарання в секторі максимального рівня безпеки і засуджені до довічного позбавлення волі, відвідали представники обласної організації “Молода Просвіта” (Євгенія Бардяк) та Української Гельсінської спілки з прав людини (Юрій Вацик).
    Засудженим показали фільм “Точка відліку”, який розповідає про ресоціалізацію колишніх в’язнів та життя на волі. Перегляд відбувся в рамках роботи кіноклубу Docudays UA. Перед показом фільму засуджені поспілкувалися з відвідувачами. Юрій Вацик, юрист Української Гельсінської спілки з прав людини говорив про правовий статус осіб, які відбувають кримінальні покарання в місцях позбавлення волі.
    За словами керівника громадської організації “Молода Просвіта” Євгенії Бардяк, важливо, щоб люди, які утримуються у в’язницях також розуміли суть прав людини і щоб їхня правообізнаність спрямовувалася як на власний захист, так і на не порушення прав інших осіб.
    Заступник начальника Івано-Франківської УВП № 12 Степан Гурик відмітив: “Ми тісно співпрацюємо з громадською організацією “Молода Просвіта”, які вже не вперше проводять такі заходи в нашій установі. Організація перегляду документальних фільмів про права в’язнів, надання консультацій з правових питань – такі заходи дещо урізноманітнюють буденність тюремного життя засуджених, особливо тих, які відбувають довічний термін покарання. Нині в установі утримується 18 осіб, засуджених до довічного позбавлення волі.”


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій