Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Cтартує конкурс на кращий журналістський матеріал проти дитячого куріння

7 квітня, 2004 р.

    Всеукраїнська благодійна організація “Громадська Рада з соціальних проблем розвитку підростаючого покоління” та Національна спілка журналістів України ініцюють проведення Всеукраїнського конкурсу для журналістів національних та регіональних ЗМІ на кращий матеріал про існуючі ініціативи щодо запобігання курінню серед неповнолітніх “Ні”- дитячому курінню!”.
    
    За словами виконавчого директора Громадської Ради Марини Галябарник, у центрі уваги нового етапу конкурсу – запобігання доступу неповнолітніх до сигарет в пунктах продажу через формування активної громадської позиції та небайдужого ставлення до проблеми усіх членів суспільства – і, в першу чергу, продавців тютюнових виробів.
    
    Організатори конкурсу закликають журналістів національних та регіональних ЗМІ України підтримати їхню ініціативу і взяти участь в конкурсі, який триватиме з 5 квітня до 1 серпня 2004 року. Положення про конкурс можна отримати в оргкомітеті конкурсу (контактний телефон: (044) 462 01 44, контактна особа: Євген Деркач).
    
    “Ми сподіваємося отримати змістовні матеріали, які висвітлюватимуть місцеві програми чи заходи, спрямовані на попередження куріння серед дітей та підлітків та запобігання доступу неповнолітніх до сигарет у пунктах продажу. Громадська Рада готова розглянути можливість співробітництва з організаторами таких ініціатив на місцях”, - повідомила М. Галябарник.
    
    Результати конкурсу будуть оприлюднені на підсумковій прес-конференції, яка відбудеться в Києві у вересні 2004 року. Журналісти-переможці та лауреати конкурсу отримають вагомі грошові премії.
    
    Про Громадську Раду: Всеукраїнська благодійна організація “Громадська Рада з соціальних проблем розвитку підростаючого покоління” об’єднує 52 громадські та благодійні організації з 18 регіонів України. Організації-члени Ради об’єдналися на добровільних засадах з метою здійснення спільних заходів, соціальних та рекламних проектів, спрямованих на боротьбу з дитячим курінням та пропаганду здорового способу життя серед молоді та підлітків.
    Автор : Галина Алейкина
    Скачати положення про конкурс можна на сайты: http://civicua.org/calendar/view.html?q=35501


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій