Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


«Будинок вільних людей» та «IDP HUB» у Києві – місця для зустрічі переселенців зі сходу та Криму:

4 грудня, 2015 р.

    ініціативної молоді, підприємців, батьків із дітьми, волонтерів-фахівців та простих киян, які не втрачають будь-якої можливості бути корисними в проектах підтримки своїх співгромадян або відновленні життєдіяльності східних територій країни. У цих центрах постійно відкриті двері для будь-якого нового мешканця міста, який був вимушений залишити своє налагоджене життя, переїхавши до столиці. Саме тут його зустрінуть однодумці в дружній атмосфері, готові поділитися досвідом адаптації, пошуку роботи, зняття психологічного стресу та позбавлення від кризового стану.
    У центрах постійно працюють дискусійні клуби, наприклад «Як жити після війни», проходять професійні навчання, психологічні тренінги, відбувається ко-воркінг щодо спільних ідей розвитку власного бізнесу, втілюються нові проекти фінансової підтримки. «Будинок вільних людей» та «IDP_HUB» – це спільні проекти громадських організацій, які злагоджено працюють у сфері підтримки осіб, постраждалих від воєнних дій на сході України, надаючи соціальну, психологічну, гуманітарну, медичну допомогу або діючи в напрямку відновлення соціальної та освітньої сфери на зруйнованих територіях.
    «Життя з нової сторінки» – цикл відеосюжетів, присвячений проблемам вимушених переселенців, що тимчасово мешкають на Полтавщині.
    Інформаційна кампанія «Життя з нової сторінки» проводиться в рамках проекту «Сприяння плюралізму та діалогу в українському суспільстві», що реалізується Фондом Східна Європа за підтримки ChildFund Deutschland e.V. та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.


Ваша оцінка перспективи вступу України до ЄС:
5 років
10 років
20 років
Ніколи