Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


«Будинок вільних людей» та «IDP HUB» у Києві – місця для зустрічі переселенців зі сходу та Криму:

4 грудня, 2015 р.

    ініціативної молоді, підприємців, батьків із дітьми, волонтерів-фахівців та простих киян, які не втрачають будь-якої можливості бути корисними в проектах підтримки своїх співгромадян або відновленні життєдіяльності східних територій країни. У цих центрах постійно відкриті двері для будь-якого нового мешканця міста, який був вимушений залишити своє налагоджене життя, переїхавши до столиці. Саме тут його зустрінуть однодумці в дружній атмосфері, готові поділитися досвідом адаптації, пошуку роботи, зняття психологічного стресу та позбавлення від кризового стану.
    У центрах постійно працюють дискусійні клуби, наприклад «Як жити після війни», проходять професійні навчання, психологічні тренінги, відбувається ко-воркінг щодо спільних ідей розвитку власного бізнесу, втілюються нові проекти фінансової підтримки. «Будинок вільних людей» та «IDP_HUB» – це спільні проекти громадських організацій, які злагоджено працюють у сфері підтримки осіб, постраждалих від воєнних дій на сході України, надаючи соціальну, психологічну, гуманітарну, медичну допомогу або діючи в напрямку відновлення соціальної та освітньої сфери на зруйнованих територіях.
    «Життя з нової сторінки» – цикл відеосюжетів, присвячений проблемам вимушених переселенців, що тимчасово мешкають на Полтавщині.
    Інформаційна кампанія «Життя з нової сторінки» проводиться в рамках проекту «Сприяння плюралізму та діалогу в українському суспільстві», що реалізується Фондом Східна Європа за підтримки ChildFund Deutschland e.V. та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати