Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Freedom House закликає Байдена порушити тему людських прав під час візиту в Україну

4 грудня, 2015 р.

    Базована у США неурядова організація Freedom House закликає американського віце-президента Джо Байдена під час візиту до України порушити питання захисту прав людини - інформує Радіо Свобода.
    «Корупція, безкарність за порушення і дискримінація становлять загрозу самому існуванню демократії і прав людини в Україні. Віце-президент повинен закликати українських лідерів розслідувати і переслідувати тих, хто досі не поніс відповідальності за порушення прав людини на Майдані; включити нещодавні комплексні антидискримінаційні норми до проекту нової Конституції; реформувати судову систему та прокуратуру; і гарантувати права більш ніж 1 400 000 внутрішньо переміщених осіб в Україні. Ці реформи мають відбуватись в тісній співпраці з громадянським суспільством», – заявив Марк П. Лагон, президент Freedom House.
    В організації заявили, що конституційній комісії України доручено підготувати нову Конституцію до кінця року. У той час, як Верховна Рада заборонила дискримінацію на робочому місці за ознакою сексуальної орієнтації і гендерної ідентичності в листопаді 2015 року, ці гарантії можуть зникнути після ухвалення нового Трудового кодексу, заявляють правозахисники.
    Значна частина з майже півтора мільйона внутрішньо переміщених осіб в Україні досі не можуть отримати доступ до основних послуг, додали у Freedom House.
    Віце-президент США Джо Байден під час свого дводенного візиту до України наступного тижня виступить 8 грудня у Верховній Раді, повідомив раніше у Вашингтоні чільний представник адміністрації США. Він також зустрінеться 7 грудня з президентом України Петром Порошенком і прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком.
    Джо Байден уже кілька разів відвідував Україну з часу подій Майдану кінця 2013 – початку 2014 року, від яких утік тодішній президент України Віктор Янукович, і часто має телефонні розмови з нинішнім президентом Петром Порошенком.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати