Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Freedom House закликає Байдена порушити тему людських прав під час візиту в Україну

4 грудня, 2015 р.

    Базована у США неурядова організація Freedom House закликає американського віце-президента Джо Байдена під час візиту до України порушити питання захисту прав людини - інформує Радіо Свобода.
    «Корупція, безкарність за порушення і дискримінація становлять загрозу самому існуванню демократії і прав людини в Україні. Віце-президент повинен закликати українських лідерів розслідувати і переслідувати тих, хто досі не поніс відповідальності за порушення прав людини на Майдані; включити нещодавні комплексні антидискримінаційні норми до проекту нової Конституції; реформувати судову систему та прокуратуру; і гарантувати права більш ніж 1 400 000 внутрішньо переміщених осіб в Україні. Ці реформи мають відбуватись в тісній співпраці з громадянським суспільством», – заявив Марк П. Лагон, президент Freedom House.
    В організації заявили, що конституційній комісії України доручено підготувати нову Конституцію до кінця року. У той час, як Верховна Рада заборонила дискримінацію на робочому місці за ознакою сексуальної орієнтації і гендерної ідентичності в листопаді 2015 року, ці гарантії можуть зникнути після ухвалення нового Трудового кодексу, заявляють правозахисники.
    Значна частина з майже півтора мільйона внутрішньо переміщених осіб в Україні досі не можуть отримати доступ до основних послуг, додали у Freedom House.
    Віце-президент США Джо Байден під час свого дводенного візиту до України наступного тижня виступить 8 грудня у Верховній Раді, повідомив раніше у Вашингтоні чільний представник адміністрації США. Він також зустрінеться 7 грудня з президентом України Петром Порошенком і прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком.
    Джо Байден уже кілька разів відвідував Україну з часу подій Майдану кінця 2013 – початку 2014 року, від яких утік тодішній президент України Віктор Янукович, і часто має телефонні розмови з нинішнім президентом Петром Порошенком.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій