Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


SOM. School of Media надає стипендії для навчання молодим спеціалістам зі Східної України (Донецька та Луганська області)

5 грудня, 2015 р.

    SOM. School Of Media – міжнародна медіашкола, заснована працюючими журналістами, редакторами, телеоператорами та режисерами провідних українських телеканалів. Навчання проходить у сучасних аудиторіях у центрі Києва. Для студентів усіх 4-х спеціальностей школи – «Журналіст/телеведучий», «Телеоператор», «Режисер монтажу» та «Продюсер» передбачена практика тривалістю до 60 годин на телеканалах UA:Перший та News Network, а також у продакшн-студіях Cinema Project Group та Tasmenong. Найкращі студенти школи можуть бути направлені на стажування на телеканали Ізраїлю та Німеччини.
    
    Навчання проходитиме у Києві, на вихідних, тривалість – 2 місяці. За результатами відбору 4 фіналісти отримають можливість безкоштовно навчатись на одній з 4-х спеціальностей – «Журналіст/телеведучий», «Телеоператор», «Режисер монтажу» та «Продюсер».
    
    Вимоги: до участі запрошуються спеціалісти віком 18-35 років з Донецької та Луганської областей, які мають досвід роботи у медіа та прагнуть підвищити власний освітній рівень чи опанувати нову професію. Наявність профільної освіти не є обов’язковою.
    
    Документи:
    
    Кандидати мають надіслати CV, список публікацій та відеоробіт (за наявності) і мотиваційний лист на електронну адресу somedia.com.ua@gmail.com з темою листа «Стипендія_SOM_Ім`я_Прізвище».
    
    Дедлайн 15.12.2015
    
    Контакти:
    
    E-mail: somedia.com.ua@gmail.com.
    Детальніше про SOM. School of Media читайте на офіційному сайті http://somedia.com.ua/


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій