Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Радіо Свобода оголосило стипендію на журналістські розслідування імені Хадіджі Ісмаїлової

8 грудня, 2015 р.

    Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода у партнерстві з Проектом репортажів про організовану злочинність і корупцію (OCCRP) оголошує Стипендію для авторів журналістських розслідувань імені Хадіджі Ісмаїлової.
    
    Ця премія названа іменем Хадіджі Ісмаїлової, відомої своїми розслідуваннями журналістки з Азербайджану, що отримала за них багато нагород. Її арештували 5 грудня 2014 року й засудили до 7 з половиною років позбавлення волі в намаганні змусити її замовкнути.
    
    Стипендія має на меті, щоб її голос був почутий і її робота, спрямована на розбудову відкритого суспільства з верховенством права, засобами журналістики тривала далі.
    
    Стипендія спрямована на підтримку журналістських проектів у регіоні мовлення Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода, що розслідують дії високопосадовців і корупцію у владі.
    
    Тривалість стипендійної програми – сім місяців. Її учасники працюватимуть у відповідному місцевому бюро Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода і відвідають штаб-квартиру радіо у Празі, щоб пройти навчання сучасним західним журналістським практикам і здійснити власне дослідження під спостереженням тренерів. Окреме спеціалізоване навчання з технологій розслідування й додаткову професійну підтримку надасть OCCRP та інші партнери.
    
    Учасники програми можуть скористатися зі стипендії для здійснення конкретного проекту журналістського розслідування або для продовження вже наявного такого проекту. Принаймні частина роботи має бути завершена до кінця програми й опублікована Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода або його партнерами.
    
    Учасникам буде забезпечена вся необхідна документація для участі у стипендійній програмі, подорож до Праги й назад, поселення, страхування і щомісячні стипендійні виплати протягом тривання програми. Задля цілей дослідження можуть бути надані додаткові кошти.
    
    Стипендія надається на конкурсних засадах одному кандидатові, що є громадянином чи громадянкою країни мовлення Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода і має зацікавленість у веденні репортажів, пов’язаних із цією країною. До таких країн належать: Азербайджан, Афганістан, Білорусь, Боснія і Герцеговина, Вірменія, Грузія, Іран, Казахстан, Киргизстан, Косово, Македонія, Молдова, Пакистан, Росія, Сербія, Таджикистан, Туркменистан, Україна, Узбекистан і Чорногорія.
    
    Кандидат має довести попередній досвід у журналістських розслідуваннях, здатність здійснити і завершити оригінальний проект розслідування і подати переконливу і реальну пропозицію такого розслідування, що було б цікавим для цільової авдиторії Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода. Також важливе володіння англійською мовою.
    
    Останній термін подачі заявок – 1 лютого 2016 року. Обраного кандидата оголосять 19 лютого 2016 року. Термін стипендії – з 1 травня до 30 листопада 2016 року.
    
    Бланк заявки можна завантажити тут. Заповнені заявки надсилайте електронною поштою на адресу <khadijafellowship@rferl.org> до 06.00 год. середньоєвропейського часу (05.00 за Києвом) 1 лютого 2016 року.
    
    Джерело: Радіо свобода


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати