Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс “Я – журналіст!” для учнів 8-11 класів

13 грудня, 2015 р.

    До участі запрошуються учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, вихованці позашкільних навчальних закладів, а також учні та студенти професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.
    Організатором Конкурсу є Видавничий дім “ОГО”, співорганізаторами – управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Національний університет “Острозька академія”. До проведення конкурсу долучаються й управління та департаменти освіти і науки інших областей України, відтак коло партнерів конкурсу постійно розширюється, як і його географія.
    Умови конкурсу
    Учасники Конкурсу повинні надіслати власну творчу роботу обсягом не більше 2 друкованих сторінок формату А4 на одну із двох тем (на вибір):
    “Цікаве — поряд” (про цікаву людину або цікаве місце у своєму регіоні) або “Що б я змінив на краще у своєму населеному пункті”.
    До творчої роботи учасник Конкурсу додає есе довільної форми обсягом до 1 друкованої сторінки формату А 4 на тему “Чим мене приваблює професія журналіста”.
    Роботи слід надсилати за адресою організаторів: Видавничий дім “ОГО”, вул. Шкільна, 2, м.Рівне, 33000. На конверті або пакеті або в темі електронного листа з конкурсною роботою та документацією обов’язково слід робити позначку: “Я – журналіст!”. Роботи в електронному вигляді надсилаються на e-mail (електронну адресу) vg2001@ukr.net . Бажано подавати всі матеріали саме в електронному вигляді.
    Терміни проведення конкурсу
    Початок прийому робіт – 16 листопада 2015 року, закінчення прийому – 25 грудня 2015 року, робота журі — до 1 лютого 2016 року, визначення та оголошення переможців – до 15 лютого 2016 року.
    Переможці конкурсу будуть відзначені дипломами та подарунками. Бууть відзначені і вчителі, які підготували переможців. Відповідні листи з подяками будуть направлені у відділи освіти за місцем роботи педагога. Нагородження переможців відбудеться в урочистій обстановці і висвітлюватиметься у ЗМІ.
    Історія конкурсу
    Конкурс “Я – журналіст” проводиться з 2009 року. У різні роки його учасниками були старшокласники та студенти з 9 областей України – Рівненської, Волинської, Хмельницької, Житомирської, Миколаївської, Сумської, Херсонської, Закарпатської та Чернівецької. Ось і цьогоріч “Я – журналіст!” запрошує до участі учнів 8-11 класів, вихованців позашкільних закладів та студентів ВН І-ІІ рівнів акредитації не тільки з Рівненщини, а й із інших областей.
    Організатори конкурсу “Я – журналіст!” сподіваються, що участь у ньому стане для багатьох майбутніх юних журналістів гарним поштовхом до подальшого розвитку в здобутті омріяної професії. Як це сталося з переможцями минулих років, значна частина яких нині вже успішно здобуває фах журналіста у провідних університетах України, а дехто – і успішно співпрацює зі ЗМІ!
    Контактні телефони щодо участі в конкурсі “Я – журналіст!”: (050) 339-39-85, (098) 500-47-60, e-mail: vg2001@ukr.net .


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій