Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс на участь у регіональному тренінг-семінарі для молодих лідерів України

12 січня, 2016 р.

    Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи проводитиме 9-11 лютого 2016 року у м. Київ регіональний тренінг-семінар для молодих лідерів. Семінар є прекрасною можливістю для зустрічей та спілкування з міжнародними та українськими політиками, експертами, депутатами місцевих рад, членами Делегації України до Конгресу місцевих та регіональних влад.
    
    Мета семінару – обмін думками та досвідом у розвитку місцевої демократії в Україні та ознайомлення з подібною практикою в країнах Європи; підвищення обізнаності молодих лідерів України з питань Європейської Хартії місцевого самоврядування; ознайомлення із загальними принципами місцевої та регіональної демократії, а також із механізмами залучення громадськості до плануванні ініціатив і прийняття рішень; посилення розуміння учасників щодо питань етики та протидії корупції на місцевому рівні.
    
    До участі у відборі на конкурсній основі запрошуються соціально та політично активні чоловіки та жінки віком до 35 років з Київської, Кіровоградської, Полтавської та Черкаської областей, які представляють такі цільові групи:
    
    лідери громадських організацій або професійних асоціацій;
    нещодавно обрані на посаду депутата місцевої ради, а також міського, сільського, селищного голови або ті, хто брали участь у місцевих виборах;
    представники місцевих осередків політичних партій України;
    неформальні лідери: блогери, журналісти, представники громадянського суспільства;
    представники активних громадських груп.
    Організатори надаватимуть перевагу учасникам, які до цього часу не брали участь у подібних програмах навчання та/або стажування в Україні чи за кордоном. Знання англійської мови для участі у семінарі є бажаним, проте не обов’язковим критерієм для відбору.
    
    Для участі у семінарі необхідно заповнити аплікаційну форму (додати фотографію) та надіслати її до 19 січня 2016 року на електронну адресу viktoriia.tereshchenko@coe.int. Остаточний відбір учасників, а також короткі інтерв’ю (у скайпі або по телефону) з кандидатами відбудуться до 25 січня 2016 року. Обраним кандидатам буде надана більш детальна інформація щодо участі у семінарі.
    
    Більш детально за посиланням: http://www.prostir.ua/?grants=konkurs-na-uchast-u-rehionalnomu-treninh-seminari-dlya-molodyh-lideriv-ukrajiny
    


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій