Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Європарламент підтримав безвізовий режим для України – резолюція

21 січня, 2016 р.

    Європарламент закликав керівні інституції ЄС продовжити законодавчу процедуру включення України до переліку держав, для громадян яких скасовуються візові вимоги. Про це йдеться в ухваленій сьогодні, 21 січня, резолюції Європарламенту щодо угод про асоціації, включно з поглибленими і всеохопними зонами вільної торгівлі, з Україною, Грузією і Молдовою.
    «Європарламент позитивно оцінює зусилля українського керівництва у виконанні плану дій візової лібералізації та вітає з оприлюдненням позитивної остаточної доповіді щодо прогресу в імплементації цього плану», – йдеться у резолюції.
    Депутати висловили сподівання, що українське керівництво виконає у першому кварталі 2016 року усі зобов’язання щодо боротьби з корупцією, а Рада ЄС і країни-члени якнайскоріше продовжать процедуру надання Україні і Грузії безвізового режиму.
    Нагадаємо, 20 січня європарламентарі на дебатах підтримали безвізовий режим для України.
    Як повідомлялося, 18 грудня Єврокомісія офіційно опублікувала позитивний звіт про безвізовий режим з Україною. Рада Євросоюзу розглядатиме питання надання Україні безвізового режиму в березні або червні 2016 року.
    Укрінформ


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій