Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Гранти від УКУ для молодих науковців у галузі етики

25 січня, 2016 р.

    Міжнародний інститут етики та проблем сучасності (IIECI) і кафедра філософії Українського Католицького Університету запрошують аспірантів та молодих науковців скористатися ґрантами для проведення наукових досліджень з етичної проблематики.
    Головною метою фінансування є підтримка дисертаційних проектів. Короткотермінові наукові гранти призначаються на конкурсній основі та дають змогу впродовж місяця користуватися бібліотечними та іншими ресурсами Українського католицького університету, відвідувати лекції, брати участь в наукових семінарах та спеціальних програмах, присвячених етичній проблематиці. Крім основних фондів бібліотеки, у розпорядженні стипендіатів спеціальна – збірка професора Пітера МакКорміка: п’ять тисяч томів філософської літератури мовою оригіналів (англійською, німецькою, французькою, італійською).
    
    Тривалість та розмір стипендії
    
    Грант покриватиме одномісячне стажування в УКУ. Терміни стажування: 6 березня – 5 квітня 2016 року. Пошукач отримує стипендію в розмірі 1500 грн. та безкоштовне проживання в Колегіумі УКУ на час перебування у Львові.
    
    Вимоги до пошукачів
    
    Подавати заяву на дослідницький грант для аспірантів та молодих науковців можуть випускники ВНЗ, які найпізніше на момент початку наукового стажування будуть мати диплом спеціаліста або магістра, у виняткових випадках – диплом бакалавра або диплом кандидата наук.
    
    Апліканти, які планують захист дисертації, обов`язково мають бути зарахованими до аспірантури ВНЗ (денної або заочної форми). Пошукачі, які планують захист дисертації в рамках структурованих програм для аспірантів, мають подати підтвердження про зарахування до програми.
    
    Найважливішим критерієм при відборі є, поряд з попередніми науковими здобутками, переконливий та добре спланований науковий або навчальний проект на період перебування в УКУ. Грант розрахований на мешканців інших, ніж Львів, населених пунктів України, з метою полегшити їм доступ до наукових ресурсів УКУ.
    
    На момент подання заяви має минути не більше 6 років після закінчення навчання для випускників магістерських програм, не більше 3 років від початку навчання в аспірантурі для аспірантів та не більше двох років після захисту дисертації для кандидатів наук.
    
    Умови участі
    
    Під час стажування в УКУ пошукач зобов’язується провести презентацію власного наукового проекту (в рамках відкритого засідання кафедри філософії), прослухати чотири одноденні семінари з курсу «Суспільна етика» та відзвітувати про результати дослідження наприкінці проекту.
    
    Документи для заяви на грант
    
    Онлайн анкета
    Автобіографія (Curriculum Vitae)
    Довідка про зарахування в аспірантуру (відсканована у форматі JPG або PDF)
    Список публікацій
    Детальний план наукових досліджень під час перебування в УКУ. Це має бути конкретний проект наукової роботи, який містить попередні розробки (стан наукової роботи на момент подання документів) та наукові цілі під час стажування (до 10 сторінок).
    Документи подаються в електронному вигляді на адресу philosophy.grant@ucu.edu.ua.
    
    Онлайн анкета заповнюється окремо на сайті кафедри філософії.
    
    Кінцевий термін подання документів у весняному семестрі 2015-2016 н. р.: 31 січня 2016 року. Результати конкурсу будуть оголошені до 7 лютого 2016 року.
    
    Детальніше за посиланням: http://www.gurt.org.ua/news/grants/30833/


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати