Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Тендер: просвітницька кампанія для створення ефективних власників багатоквартирних житлових будинків

27 січня, 2016 р.

    Назва Завдання:
    
    1211744 – просвітницька кампанія для створення ефективних власників багатоквартирних житлових будинків
    
    Опис завдання:
    
    Проект Міжнародної фінансової корпорації (група Світового банку) «Енергоефективність у житловому секторі України» (надалі – Проект) працює над створенням ефективних законодавчих та інституційних умов для комерційного фінансування проектів з підвищення енергоефективності багатоквартирного житлового фонду країни.
    
    Проект запрошує до участі організації (надалі – Консультант), які мають відповідні професійні та організаційні можливості, провести серію тренінгів (близько 100) в різних областях України для власників квартир в багатоквартирних будинках з питань їх прав та обов’язків та створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) задля ефективного прийняття рішень щодо спільної власності, зокрема, щодо енергоефективної модернізації. Тренінги також включатимуть базові основи фінансової та правової грамотності, необхідної для підвищення енергоефективності їх будинків.
    
    В обов’язки Консультанта входитиме: забезпечення участі цільової аудиторії тренінгу (власників квартир у багатоквартирних будинках), організація місця проведення та харчування учасників, проведення тренінгів на основі матеріалів Проекту, організацію фінальної конференції за результатами проведення навчальної програми, збір та обробка форм зворотного зв’язку та звітування.
    
    Вимоги до подання заявок на участь у тендері та терміни:
    
    Проект запрошує організації продемонструвати свою зацікавленість у наданні цих послуг та взяти участь у тендері. Для цього організації повинні надати інформацію про те, що вони мають необхідну кваліфікацію для надання цих послуг (тренінгові матеріали, опис досвіду виконання аналогічних завдань, досвід роботи в аналогічних умовах, наявності відповідних навичок у співробітників, тощо).
    
    Зверніть, будь ласка, увагу, що загальний розмір усіх вкладень, що додаються до заявки, повинний бути меншим, ніж 5 МБ.
    
    Консультанти можуть об’єднуватися для підвищення їх кваліфікації.
    
    Документи мають бути подані в електронній формі через систему World Bank Group eConsultant2 (бажано, англійською мовою) за посиланням до 10 лютого 2016 року.
    
    Відбір заявок:
    
    Організації, які будуть відібрані у за результатами розгляду заявок на участь у тендері, поданих у системі World Bank Group eConsultant2, будуть офіційно запрошені для подання пропозицій, які включатимуть в себе повний пакет документів.
    
    Контакти
    
    Проект Міжнародної фінансової корпорації (група Світового банку)
    «Енергоефективність у житловому секторі України»
    Наталя Ільїна - Менеджер тренінгових програм
    + 38 050 456 0 555
    wbgeconsult2.worldbank.org/wbgec/index.html


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати