Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс з відбору проектів в рамках програми територіального співробітництва “Білорусь-Україна”, яка фінансується ЄС

28 січня, 2016 р.

    20 січня 2016 року відкрито конкурс з відбору проектів в рамках програми територіального співробітництва “Білорусь-Україна”. Фінальний етап подачі заявок для участі у конкурсі проектів – 19 квітня 2016 року.
    
    Програма територіального співробітництва “Білорусь – Україна” передбачає впровадження спільних проектів на території Білорусі (Брестська та Гомельська області) та України (Київська, Чернігівська, Волинська, Житомирська, Рівненська області). Проекти в рамках програми повинні мати чітко виражений транскордонний ефект та реалізуватись за участі мінімум одного партнера з кожної країни-учасниці програми.
    
    Загальний бюджет програми складає 3,3 млн. євро, а сума грантів становить мінімум 60 000 євро і максимум 250 000 євро. Аплікант має забезпечити співфінансування з інших джерел (окрім допомоги ЄС), що складає 10%. Термін впровадження проектів від 9 до 18 місяців.
    
    Метою впровадження Програми є зміцнення прикордонних контактів між місцевими органами влади та громадськими організаціями для сприяння прийняттю спільних рішень щодо вирішення спільних проблем соціально-економічного розвитку.
    
    Проекти будуть реалізуватись за такими пріоритетними напрямками:
    
    – покращення умов життя місцевих громад в прикордонних регіонах шляхом впровадження спільних проектів у підтримку соціально – економічного розвитку;
    
    – вирішення спільних проблем екології, зайнятості, охорони здоров’я та інших сфер, які мають спільний інтерес та прикордонне значення;
    
    – культура, освіта та спорт.
    
    Детальна інформація щодо участі у конкурсі з відбору проектів програми територіального співробітництва “Білорусь – Україна” та інформація для аплікантів розміщена на офіційному сайті Програми територіального співробітництва http://eaptc-ma.eu/en/page/cat/3/belarus—ukraine/.
    В областях, які будуть приймати участь у Програмі пройдуть інформаційні дні для потенційних заявників:
    
    4 лютого 2016 р. – Чернігів
    
    8 лютого 2016 р. – Житомир
    
    9 лютого 2016 р. – Київ
    
    15 лютого 2016 р. – Рівне
    
    16 лютого 2016 р. – Луцьк
    
    Джерело: Міністерство економічного розвитку і торгівлі України


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати