Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Школа для представників місцевих екологічних громадських організацій

29 січня, 2016 р.

    Всеукраїнська екологічна громадська організація (ВЕГО) «МАМА-86» в рамках реалізації проекту «Зміцнення потенціалу місцевих екологічних громадських організацій» за підтримки Шведського агентства міжнародного розвитку (SIDA) оголошує набір учасників до Школи для представників місцевих екологічних громадських організацій.
    
    Мета Навчальної програми:
    
    В межах проведення 2-тижневої Школи заплановано надати місцевим екологічним організаціям, навички і знання, необхідні для дієвої реалізації ними власних проектів. Програма включає дві навчальні сесії, присвячені кращим практикам щодо управління громадською організацією (фінансова спроможність та мобілізація ресурсів, інформаційно-комунікаційна діяльність, проектна діяльність) та різноманітним аспектам формування екологічної політики.
    
    Цільова група:
    
    Новостворені екологічні організації; місцеві екологічні організації, які працюють для потреб громад; інші екологічні громадські організації, зацікавлені в розвитку своєї спроможності.
    
    Кількість учасників Школи: не більше 20 осіб.
    
    Формат навчання:
    
    Навчальна програма Школи складатиметься з 2-х навчальних модулів, по одному тижню кожен.
    
    Перший тижневий модуль присвячений кращим практикам з управління діяльністю громадської організації. Запланована дата проведення – друга половина березня 2016 р.
    Другий тижневий модуль присвячений різноманітним аспектам формуванню та реалізації екологічної політики. Запланована дата проведення – друга половина червня 2016 р.
    За результатами навчання в Школі учасники отримають дипломи про проходження курсу; також експерти ВЕГО «МАМА-86» будуть надавати допомогу при підготовці і реалізації власних проектів учасникам Школи.
    
    Як взяти участь у Навчальній програмі:
    
    Відбір учасників буде проводитись на основі поданих анкет. Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету за посиланням.
    
    Кінцевий термін прийому анкет – 26 лютого 2016 р.
    
    Проект «Зміцнення потенціалу місцевих екологічних громадських організацій» забезпечує участь у Школі на безоплатній основі. Додатково коштом Проекту покриваються витрати на проїзд до/з м. Києва; учасникам буде забезпечене проживання та харчування на період навчання.
    
    Контакти:
    Тел.: +38 (044) 234-69-29
    E-mail: info@mama-86.org.ua
    Сайт: www.mama-86.org.ua


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій