Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Прийом робіт на конкурс «Честь професії» продовжено до 15 лютого

2 лютого, 2016 р.

    Наглядова Рада загальнонаціонального конкурсу професійної журналістики «Честь професії» продовжила термін прийому робіт до 15 лютого.
    За останній тиждень надійшло дуже багато робіт, і ще чимало бажаючих взяти участь у конкурсі повідомили, що не встигають подати заявки до 31 січня. Це пов’язано із тим, що цього року організатори змінили терміни прийому заявок, що зазвичай тривав півроку, і скоротили його до двох місяців. Така новація необхідна для збільшення часу на роботу Журі, адже на «Честь Професії» вже декілька років поспіль надходить близько 500 конкурсних робіт. Але багато хто за звичкою розраховував на довший термін прийому робіт, і тому організатори отримали чимало прохань продовжити прийом. Тож тепер журналісти матимуть ще два тижні на заповнення заявок.
    Матеріали радіо та тележурналістів, кореспондентів друкованих та інтернет видань можуть бути подані у номінації:
    – Кращий матеріал з громадянською позицією;
    – Краще подання резонансного матеріалу;
    – Краще журналістське розслідування;
    – Краще подання складної теми;
    – «Надія журналістики».
    Звертаємо увагу, що у спеціальну номінацію «За людяність в нелюдяні часи» можна подати роботи, що стосуються толерантності у сучасному суспільстві. А у номінації «Надія журналістики» існує обмеження за віком автора матеріалу – не старше 24 років. Крім того, у цьому році, як і 5 років поспіль, спеціальним призом від компанії «Емвей Україна» буде відзначений кращий матеріал про власний бізнес.
    Деталі про конкурс читайте на офіційному сайті http://www.konkurssmi.org/. Окрім офіційного сайту, стежити за новинами можна на сторінці конкурсу в Facebook.
    Для реєстрації в конкурсі представникам друкованих та інтернет-ЗМІ необхідно заповнити заявку в режимі он-лайн та надати посилання на онлайн публікації або на скани ваших друкованих робіт, виклавши їх перед цим на файлообмінники. Якщо за тих чи інших обставин вам це не вдасться – ви можете направититрадиційну версію заявки на e-mail: organizator@uapp.org чи факсом (044) 425-58-21. Контактна особа – Ольга Сергієнко.
    Для реєстрації в конкурсі представникам радіо та ТБ необхідно заповнити заявку в режимі онлайн. Детальну інформацію можна отримати за тел. +380959346241або написавши на e-mail: project@nam.com.ua. Контактна особа – Ольга Пришко.
    Конкурс професійної журналістики «Честь Професії 2016» підтримують:
    – Шведське агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку (The Swedish International Development Cooperation Agency)
    – проект «У-медіа» міжнародної організації «Інтерньюз нетворк», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID),
    – Програма розвитку ООН в Україні,
    – Система Компаній Кока-Кола в Україні
    – Компанія «Емвей Україна»
    – Генеральний телевізійний партнер – UA: Перший


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю