Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Стартував прийом заявок для участі у сценарному пітчингу для українських дитячих студій

2 лютого, 2016 р.

    Відсьогодні стартував прийом заявок для участі у сценарному пітчингу для українських дитячих студій (авторів шкільного віку) або копродукції з ними
    
    Сценарний пітчинг є складовою частиною Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю “Дитятко”. Він був започаткований у 2014 році й є унікальною можливістю для дитячих студій презентувати свої ідеї, знайти партнерів та, можливо, кошти на реалізацію одного зі своїх майбутніх проектів.
    
    Прийом заявок здійснюється на безоплатній основі до 30 червня 2016 року.
    
    Конкурс відбуватиметься у двох категоріях:
    
    Фільм – сценарії художніх, анімаційних та документальних фільмів.
    
    Телепрограма – сценарії оригінальних телепрограм, орієнтованих на дитячу та молодіжну глядацькі аудиторії.
    
    Захист відібраних проектів відбуватиметься в дні проведення VIII Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко».
    
    Онлайн-заявка, додаткова інформація та порядок проведення сценарного пітчингу на офіційному сайті Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю “Дитятко” : http://fest.dytiatko.org.ua/
    
    Довідка:
    
    Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль “Дитятко”
    
    Засновник: Харківська обласна рада, за ініціативи голови облради Сергія Чернова.
    
    Мета: виявлення та підтримка дитячих студій та гуртків, що займаються екранною творчістю, а також безпосередньо обдарованих дітей; творчий розвиток особистості; виховання моральності та активної громадянської позиції; підвищення професійного рівня телебачення, орієнтованого на дитячу цільову аудиторію; відродження дитячого кіно в Україні.
    
    Учасники: за сім років існування учасниками фестивалю «Дитятко» стали творчі студії та режисери майже зі 100 країн світу. Півтори тисячі учасників надіслали понад 2,5 тисячі робіт, виконаних у різних жанрах.
    
    Проведення: фестиваль «Дитятко» – це кілька яскравих і насичених днів, впродовж яких проходять майстер-класи та тренінги, презентації та творчі зустрічі, перегляди та обговорення конкурсних робіт, заходи культурної програми. До складу професійного журі щороку входять фахівці з різних країн. Дитяче журі обирає переможця у номінації «Краща телепрограма, зроблена для дітей». Фестиваль є членом світової громадської організації Міжнародний центр фільмів для дітей та молоді (CIFEJ), заснованої ЮНЕСКО.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати