Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс на проведення тренінгів «Інженерний компонент інфекційного контролю за туберкульозом»

9 лютого, 2016 р.

    Державна установа «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на залучення консультантів в рамках проекту «Інвестиції у вплив на туберкульоз та ВІЛ» Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
    
    ТРЕНЕРИ для проведення тренінгів «Інженерний компонент інфекційного контролю за туберкульозом. Ультрафіолетове випромінювання»
    
    Основні обов’язки:
    
    Підготовка навчальних матеріалів та проведення дводенних тренінгів на тему: «Інженерний компонент інфекційного контролю за туберкульозом. Ультрафіолетове випромінювання». Протягом 2016 року планується проведення 2 тренінгів.
    Підготовка звіту про результати проведених тренінгів відповідно до форми, визначеної УЦКС.
    Кваліфікаційні вимоги:
    
    Закінчена вища медична та/або технічна освіта.
    Досвід проведення семінарів/тренінгів в якості викладача/тренера (досвід проведення тренінгів за темою тренінгу буде перевагою) впродовж останніх 3-х років.
    Розуміння підходів у використанні ультрафіолетового випромінювання як інженерного компоненту інфекційного контролю за туберкульозом. Знання заходів та нормативної бази з інфекційного контролю, зокрема за туберкульозом.
    Досвід розробки тренінгових модулів та навчальних матеріалів та програм з питань профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та інших соціально небезпечних захворювань буде перевагою.
    Належний рівень роботи з комп’ютером, знання MS Office.
    Особисті якості та навички: особа, яка обіймає цю посаду, має бути дисциплінованою, організованою, здатною працювати самостійно на результат, уважною до деталей, вміти працювати з точною інформацією, мати високий рівень знань у сфері протидії ВІЛ-інфекції /СНІДу та туберкульозу, високий рівень комп’ютерної грамотності.
    
    Резюме, мотиваційний лист, підписана фінансова пропозиція відповідно до Додатку 1 до даного Оголошення мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: darina.bondar1@gmail.com з копією на a.bondar.ucdc@gmail.com або поштою за адресою: 04655, м. Київ, Московський проспект, 19. В темі листа, будь ласка, зазначте: Тренер «Інфекційний контроль».
    
    Термін подання документів – до 15 лютого 2016 року, реєстрація документів завершується о 15:00.
    
    За додатковою інформацією звертатися до УЦКС за тел. (044)-461-81-03 до спеціаліста відділу управління закупівлями та постачанням Бондар Дарини, e-mail: darina.bondar1@gmail.com з копією на a.bondar.ucdc@gmail.com.
    
    Детальніше за посиланням: http://goo.gl/gKGRa1


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій