Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс на проведення тренінгу для тренерів «Консультування і тестування на ВІЛ»

9 лютого, 2016 р.

    Державна установа «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на залучення консультантів в рамках проекту «Інвестиції у вплив на туберкульоз та ВІЛ» Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
    
    ТРЕНЕРИ з проведення тренінгу для тренерів «Консультування і тестування на ВІЛ»
    
    Основні обов’язки:
    
    Підготовка навчальних матеріалів та проведення п’ятиденного тренінгу на тему: «Консультування і тестування на ВІЛ: тренінг для тренерів». Протягом 2016 року планується проведення 1 тренінгу.
    Підготовка звіту про результати проведеного тренінгу відповідно до форми, визначеної УЦКС.
    Кваліфікаційні вимоги:
    
    Закінчена вища медична освіта (спеціалізації «інфекційні хвороби», «фтизіатрія», «психіатрія»), психологічна та/або педагогічна освіта.
    Досвід проведення семінарів/тренінгів в якості викладача/тренера (досвід проведення тренінгів за темою тренінгу буде перевагою) впродовж останніх 3-х років.
    Знання методик викладання дорослим. Досвід проведення тренінгів для тренерів буде перевагою.
    Розуміння підходів та знання нормативної бази щодо проведення консультування і тестування на ВІЛ.
    Досвід розробки тренінгових модулів та навчальних програм з питань профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та інших соціально небезпечних захворювань буде перевагою.
    Належний рівень роботи з комп’ютером, знання MS Office.
    Особисті якості та навички: особа, яка обіймає цю посаду, має бути дисциплінованою, організованою, здатною працювати самостійно на результат, уважною до деталей, вміти працювати з точною інформацією, мати високий рівень знань у сфері протидії ВІЛ-інфекції /СНІДу та туберкульозу, високий рівень комп’ютерної грамотності.
    
    Резюме, мотиваційний лист, підписана фінансова пропозиція відповідно до Додатку 1 до даного Оголошення мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: darina.bondar1@gmail.com з копією на a.bondar.ucdc@gmail.com або поштою за адресою: 04655, м. Київ, Московський проспект, 19. В темі листа, будь ласка, зазначте: Тренер «Консультування і тестування на ВІЛ: тренінг для тренерів».
    
    Термін подання документів – до 15 лютого 2016 року, реєстрація документів завершується о 15:00.
    
    За додатковою інформацією звертатися до УЦКС за тел. (044)-461-81-03 до спеціаліста відділу управління закупівлями та постачанням Бондар Дарини, e-mail: darina.bondar1@gmail.com з копією на a.bondar.ucdc@gmail.com.
    
    Деталі за посиланням: http://goo.gl/NLyfVJ


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати