Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Набір на польсько-українсько-білоруську програму для активних громад "Сусіди 3.0"

11 лютого, 2016 р.

    Польсько-українсько-білоруська програма для активних громад «Сусіди 3.0» відкриває набір на 2016 – 2017 рік. Прийом заявок триває до 8 березня.
    
    Яким, на твою думку, є ідеальне місце для життя? Безпечне, таке, що надихає, повне доброзичливих людей, які цікаво й творчо проводять час разом? Чи це простір, де можна дискутувати на важливі теми, дізнатися щось нове та зустріти людей з різних культур та середовищ? Місце, де перетинаються різні теорії і стилі життя, а люди хочуть ділитися та співпрацювати?
    
    Якщо ти сповнений енергії та ідей, як зробити, аби таких місць було більше, але не знаєш, з чого розпочати, запрошуємо на польсько-українсько-білоруську програму для місцевих активістів «Сусіди 3.0».
    
    Даємо поради, підтримуємо, надихаємо, допомагаємо, забезпечуємо конкретними засобами та знаннями, а також створюємо простір для реальної зустрічі активних людей з Польщі, України та Білорусі.
    
    Основними цінностями, на яких базується програма, є солідарність, відповідальність, рівність, різноманіття, демократія, відкритість, а також критичне мислення. Підтримуємо тих, хто на практиці хоче довідатися про ці цінності через співпрацю з іншими та реалізацію своєї ідеї.
    
    Програма була створена на основі «Майстерні громадської активності» і представляє ті самі цінності. Більше про цінності програми читайте на dialogue-for-change.org
    
    Програма триває від травня 2016 до червня/липня 2017 року. Протягом цих місяців учасники зустрічаються на міжнародних тренінгах, здійснюють сусідські візити та працюють у своїх місцевих громадах. Програма розглядає місцеві проекти та волонтерство як засоби суспільних змін.
    
    Обрані команди запрошуються на одну з трьох Перших Зустрічей. Кожна семиденна зустріч в Польщі, Україні чи Білорусі відбудеться в травні 2016 року.
    
    Під час подачі заявки обираємо одну з поданих тем:
    
    Тема 1: «Старі-нові кордони: міграція, інтеграція, ізоляція»
    
    07.05 – 14.05.2016
    
    Тема 2: «Трансформація мислення: автентичність і технологія»
    
    07.05 – 14.05.2016
    
    Тема 3: «Для чого нам сусідство? Виклики та рішення»
    
    14.05 – 21.05.2016
    
    Програма розрахована на людей віком від 18 до 35 років, які мешкають в Польщі, Україні, Білорусі та хочуть розпочати свою пригоду з активізацією місцевих громад.
    
    Запрошуємо до співпраці людей з різних місцевостей та з різним рівнем освіти. Ми відкриті як для студентів, так і тих, хто вже закінчив навчання, волонтерів неурядових організацій і тих, то не має жодного відношення до будь-яких установ, працевлаштованих та безробітних, жителів міст та сіл.
    
    Ми приймаємо індивідуальні заявки та заявки від місцевих груп, що складаються з двох людей, які мають ідею проекту або зміни в своєму оточенні. Діяльність може також мати міжнародний характер, тобто бути втілена спільно учасниками з Польщі, України та Білорусі.
    
    До співпраці також запрошуємо випускників програми Майстерня Громадської Активності. В команді, що подає заявку, може бути тільки один випускник/одна випускниця.
    
    Детальний графік програми 2016/2017 знайдете на сторінці.
    
    Заявки приймаємо онлайн до 8 березня 2016 року.
    
    
    Контакти:
    
    Марта Гавінек-Дагаргулія marta.gawinek@sasiedzi3.org
    
    Іванна Чупак ivanna.chupak@susidy3.org
    
    Катажина Дорота katarzyna.dorota@sasiedzi3.org
    
    Детальніше: dialogue-for-change.org , facebook.com/susidy3.0
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати