Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс соціальної відеореклами «Хто культурний – тому й кіно»

15 лютого, 2016 р.

    Фестиваль соціальної відеореклами Molodiya Festival спільно з мережею кінотеатрів Планета Кіно, Sabai Creative Hub та Kyiv Academy of Media Arts запрошують режисерів та режисерок взяти участь у конкурсі соціальної відеореклами “ХТО КУЛЬТУРНИЙ — ТОМУ Й КІНО”. До участі приймаються роботи тривалістю до однієї хвилини на тему культури поведінки в кіно.
    
    На перший погляд, ця проблема має невелике значення у порівнянні з іншими подіями у країні, та, на нашу думку, позитивні зрушення у соціальному чи економічному секторі неможливі без підвищення загального культурного рівня громадян. Ми хочемо почати з малого — змінити ставлення людей одне до одного під час перегляду кіно, і таким чином зробити перші кроки до взаємоповаги людей у суспільстві.
    
    Чому кіно? Тому що саме у темряві кінозалу, коли здається, ніби тебе ніхто не бачить, людина відкрито демонструє свій культурний рівень та своє ставлення до інших.
    
    Завдання конкурсу — створити соціальний ролик, котрий би спонукав українців замислитися над тим, як вони поводяться у кінозалі. Погодьтеся, нікому не подобається, коли крізь темряву кінотеатру тебе засліплює світло сусідського смартфону, а компанія на кілька крісел вище перекрикує навіть Ґодзіллу. Навіть Дарт Вейдер поважає своїх ворогів більше, аніж ми своїх сусідів по кіно.
    
    Якщо ми навчимося поважати одне одного, ми навчимо світ поважати нас.
    
    ПРИЗОВИЙ ФОНД: 50 000 грн. та особливі призи
    
    1 місце – 25 000 грн. + безкоштовне навчання на курсі режисури в КАМА.
    2 місце – 15 000 грн.
    3 місце – 10 000 грн.
    Всі переможці отримають річні абонементи в мережі кінотеатрів “Планета Кіно” (безкоштовний перегляд будь-яких фільмів), а також роботи транслюватимуться на екранах усієї мережі кінотеатрів “Планета кіно” в Україні (7 кінотеатрів, 37 залів, фойє кінотеатрів, соціальні мережі, більше 300 тисяч гарантованих контактів із глядачем).
    
    Вимоги до відео: тривалість — до 1 хвилини; формати відео: лише .mpg4 та .avi; бітрейт — не менше 15 Мбіт/с.
    
    Завершення прийому робіт: 1 березня 2016 р.
    
    Джерело: http://www.molodiya.com.ua/uk/


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати