Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Dymchuk Gallery оголошує Open Call для молодих українських художників

15 лютого, 2016 р.

    З 10 лютого по 15 березня українські художники віком до 35 років можуть подати заявку на реалізацію персонального проекту, який відбудеться в Dymchuk Gallery восени цього року. Проведення конкурсу спрямоване на виявлення та реалізацію експериментальних та критичних персональних проектів, що репрезентують практику художника, працюють з локальним та /або глобальним контекстом, задіюють різноманітні медіа. Пріоритет надаватиметься проектам, що складаються із переважно нових робіт (бюджет на створення яких надає галерея), пов’язаних між собою концептуально і тематично.
    
    Натомість галерея пропонує художнику, чий проект буде обрано експертною радою, проведення виставки строком 6 тижнів восени 2016 року, адміністративну та фінансову підтримку у реалізації проекту та гонорар.
    
    Наразі склад експертної ради, до якої увійдуть вітчизняні та закордонні арт-професіоналів, формується та буде оголошений додатково.
    
    Ознайомитися з вимогами до заявки та отримати вичерпну інформацію про конкурс можна за посиланням або написавши на opencall@dymchuk.com
    
    Контакти
    
    Dymchuk Gallery
    opencall@dymchuk.com
    http://dymchuk.com/?lang=uk


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати