Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Відкриті дані: тренінги для громадських організацій і журналістів, студентів журналістики. Триває реєстрація

16 лютого, 2016 р.

    Запрошуємо представників громадських організацій, громадських активістів, журналістів, студентів журналістики Києва, Київської області, Львова, Львівської області, до участі в навчальній програмі «Відкриті дані для медіа та НДО», що відбудуться у Києві та Львові протягом березня-травня 2016 р. Навчальна програма складається із трьох одноденних модулів, з домашніми завданнями між ними.
    
    Організовують: Український освітній центр реформ, Український центр суспільних даних, у партнерстві з Могилянською школою журналістики, Школою журналістики Українського католицького університету, Західно-українським ресурсним центром.
    
    Детальна інформація про програму та реєстраційна форма. Реєстрація триває до 29 лютого 2016 р.
    
    Статистика і дані існують, щоб полегшити наше уявлення про світ. Це не статистика складна, це наш світ достатньо складний. У журналістів і громадських діячів – особлива роль в суспільстві. Тому їм дуже важливо вміти розуміти дані, працювати з даними, робити правильні висновки з даних, грамотно їх представляти. Особливо зараз, коли все більше даних стають відкритими і доступними. Саме тому ми пропонуємо такий навчальний курс.
    
    Що
    
    Три одноденних інтенсивних тренінга (по 6 годин), з «домашніми завданнями» та груповими проектами, які учасники мають реалізувати між тренінгами.
    
    Де
    
    Київ – Могилянська школа журналістики
    
    Львів – Школа журналістики Українського католицького університету
    
    Коли
    
    Київ: 9 березня, 5 квітня, 11 травня 2016 р.
    
    Львів: 5 березня, 2 квітня, 21 травня 2016 р.
    
    Тренери
    
    Ярослав Рожило, Український центр суспільних даних. Фахівець зі статистики, програміст (більше 15 років професійного досвіду у програмуванні), займався математичним моделюванням у біології, медицині, соціоекономіці. Закінчив кафедру біофізики фізичного факультету МГУ ім. Ломоносова.
    Андрій Газін, Texty.org.ua. Журналіст даних та аналітик. Працював керівником інформаційно-аналітичного відділу журналів “Корреспондент” та “Новое время”, де відповідав за створення інфографіки та підготовку спецпроектів. Сфери інтересів – відкриті дані та статистика, візуалізація даних і картографія, мова програмування R, text mining.
    Владислав Станіцький, Експерт з Excel-а та MSOffice. У минулому – арт-директор у рекламному агентстві Master Ad, працював також у телекомунікаційному та банківському секторах. Великий професійних досвід у сфері IT, фінансів, дизайну. Програмує кількома мовами програмування. Дауншифтер, дизайнер.
    Євген Шульга, Директор з розвитку CASE Україна. Переможець освітньої програми ім. Фулбрайта. Вивчав державне управління, управління неурядовими організаціями та роботу провідних американських осередків дослідження державної політики, навчаючись у столиці США на магістерській програмі університету ім. Дж Вашингтона (2013-2015 р.)
    Скільки це коштує?
    
    Навчання безкоштовне, але ми відберемо учасників тренінгу на конкурсній основі. Також будь-хто зможе дивитися відео-трансляцію із тренінгів в Інтернеті.
    
    Хто може взяти участь?
    
    У тренінгах можуть взяти участь представники громадських організацій, ініціатив (як зареєстрованих, так і ні), журналісти, студенти журналістики із Києва та Київської області, Львова та Львівської області (або з інших регіонів, але ми не зможемо покрити витрати на дорогу і проживання). Для подання заявки на участь у тренінгу, будь-ласка, заповніть реєстраційну анкету. Так ми зможемо мати краще уявлення про аудиторію, будемо краще розуміти ваші потреби у навчанні, зможемо їх врахувати на тренінгах.
    
    Інформація про програму та реєстраційна форма: http://cure.org.ua/opendata/
    
    Реєстрація триває до 29 лютого 2016 р. Ваша реєстрація означає готовність і бажання взяти участь в усіх трьох модулях навчальної програми, а також виконувати самостійну роботу – “домашнє завдання”.
    
    Тренінги організовуються в рамках проекту «Відкриті дані: тренінги для НДО, журналістів, студентів журналістики», що здійснюється за підтримки Посольства США в Україні.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю