Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Міжнародна програма імені Маріон графині Денхофф

17 лютого, 2016 р.

    Міжнародна програма імені Маріон графині Денхофф надає молодим журналіст(к)ам з Росії, України, Грузії, Білорусі, Молдови, Вірменії, Азербайджану та інших країн СНД, а також Прибалтики стипендії для проходження двомісячного стажування в німецьких ЗМІ восени 2016 року.
    
    Ціль програми
    
    IJP – це громадська організація журналістів для журналістів. Вона прагне допомогти молодим журналістам, спеціалізується переважно на міжнародній тематиці, отримати додаткову кваліфікацію за кордоном.
    
    Умови участі
    
    Взяти участь у програмі графині Денхофф можуть фрілансери та штатні співробітники газет, теле- і радіокомпаній, а також інтернет-видань з вищеназваних країн у віці 23 до 35 років.
    
    Здобувачі повинні вільно володіти німецькою мовою на такому рівні, щоб спілкуватися з німецькими колегами і бути в змозі самостійно вести інтерв’ю.
    
    Заявки приймаються до 15 квітня 2016 р.
    
    Детальніше тут: http://www.ijp.org/ru/stipendien/doenhoff
    
    Джерело: Internationalen Journalisten-Programme.
    
    
    
    Маріон Гедда Ільзе Графиня фон Денхофф (2 грудня 1909 — 11 березня 2002 року) — німецька журналістка, яка брала участь в опорі гітлерівським націонал-соціалістам (з Гельмутом Джеймсом графом фон Мольтке , Пітером Йорком фон Вартенбургом і Клаусом Шенком графом фон Штауффенбергом). Після війни вона стала однією з провідних німецьких журналісток та інтелектуалок. Працювала протягом 55 років для гамбурзької щотижневої газети Die Zeit як редакторка, а потім видавець.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю