Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Конкурс на участь у Міжнародному проекті «Молоді голоси за мир»

18 лютого, 2016 р.

    Запрошуємо молодих громадських активістів з України та Росії прийняти участь у Міжнародному миротворчому проекті «Молоді голоси за мир».
    
    В рамках проекту буде організована серія зустрічей та освітніх заходів, мета яких – підготувати молодих активістів з України та Росії до самостійної реалізації спільних проектів, спрямованих на діалог та взаєморозуміння між молоддю двох країн.
    
    На даний момент в регіоні зберігається вкрай висока соціально-політична напруженість, яка продовжує загострюватися через безперервну інформаційну війну. Цей конфлікт володіє величезним потенціалом, залучаючи широкі маси населення. Поляризація суспільства щодо вектора подальшого розвитку проявляється в суперечках на всіх рівнях: політичному, соціальному і навіть культурному. Ситуація ускладнюється й тим, що залучені спільноти демонструють вкрай низьку правову культуру і повагу до прав людини. Тим самим потенціал для побудови довгострокових миротворчих ініціатив, яким могли б стати права людини, залишається не використаним.
    
    До участі в конкурсі запрошуються молоді люди віком від 18 до 30 років: активісти, журналісти, правозахисники, волонтери правозахисних організацій та ініціатив, молоді фахівці, які хотіли б брати активну участь у налагодженні зв’язків і встановленню діалогу між жителями України та Росії. Обов’язкова умова участі в заходах проекту – досвід навчання в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини», освітніх програмах Міжнародного Молодіжного Правозахисного Руху або Міжнародної школи прав людини та громадянських дій. З цього правила можливі винятки при узгодженні з організаторами.
    
    Інша обов’язкова умова участі в проекті – наявність діючого закордонного паспорта.
    
    Робочі мови заходів проекту – російська, англійська.
    
    Основні дії в рамках проекту проходитимуть з лютого по жовтень 2016 року. Всього для участі в заходах проекту буде відібрано по 12 осіб з України та Росії.
    
    Процес навчання буде включати в себе освітні модулі присвячені правам людини, конфліктології та управлінню конфліктом, питанням, пов’язаним з історичною пам’яттю, підходами та інструментами миротворчості, реалізацією діалогових ініціатив та ін. Отримані знання та вміння учасники зможуть апробувати в рамках практичних майданчиків для спільної розробки миротворчих ініціатив, які будуть реалізовані учасниками проекту на територіях України та Росії.
    
    Проект включає в себе наступні етапи:
    
    перший базовий чотириденний денний тренінг на базі Білоруського Будинку прав людини імені Бориса Звозського (Вільнюс, Литва);
    другий чотириденний тренінг на базі Освітнього дому прав людини в Чернігові (Україна);
    третій чотириденний тренінг на базі Будинку прав людини у Воронежі (Російська Федерація, місце проведення буде уточнюватися);
    дводенна підсумкова зустріч учасників проекту та інших зацікавлених осіб у Києві (Україна).
    В рамках проекту учасники спільно із задіяними експертами зможуть розробити партнерські миротворчі проекти та ініціативи. Планується підтримати близько чотирьох-п’яти ініціатив.
    
    Проект адмініструють і реалізують Освітній дім прав людини в Чернігові (ehrh-ch.org.ua) за підтримки Організації з безпеки і співробітництва в Європі (http://osce.usmission.gov/index.html), Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ / ОБСЄ) (http://www.osce.org/odihr), Української Гельсінської спілки з прав людини (http://helsinki.org.ua/ru/), Міжнародного Молодіжного Правозахисного Руху (http://www.yhrm.org/) і Будинок прав людини – Воронеж (www.hrdom.hrworld.ru) за підтримки Норвезького Гельсінського комітету (http://nhc.no/en/).
    
    Організатори забезпечують проживання та харчування учасникам проекту, витрати на проїзд (за умови наявності проїзних документів й у межах вартості проїзду рейсовим автобусом або плацкартному вагоні поїзда, для зустрічі у Вільнюсі – квитка на економ-клас літака).
    
    Формування групи учасників відбуватиметься в кілька етапів за результатами конкурсного відбору.
    
    Для участі у конкурсі необхідно:
    
    Етап перший.
    
    1. Подати заявку на участь у проекті, заповнивши реєстраційну анкету онлайн за адресою: https://docs.google.com/forms/d/1bM6iRIsAZftt1zBi76mso0yKw4PnB5-2Dc3GSs0RfCo/viewform
    
    2. Написати есе «Ініціатива, особистість, діяльність або дія які сприяли розумінню і булає миротворчою. Поясніть свій вибір» і відправити його за адресою: dialog.for.peace@gmail.com, ОБОВ’ЯЗКОВО вказавши в темі листа «Конкурс на участь у проекті «Молоді голоси за мир». Обсяг есе – не більше 2-х сторінок.
    
    Загальні поради з написання есе
    
    http://studway.com.ua/pishemo-ese/
    http://osvita.ua/abroad/higher_school/scholarships/40324/
    Ваша заявка вважається зареєстрованою, а есе прийнятим на участь у конкурсі, якщо ви отримали про це повідомлення від організаторів.
    
    Етап другий.
    
    Персональна співбесіда з організаторами проекту.
    
    Контакти організатора для відправки есе, отримання додаткової інформації:
    
    E-mail: dialog.for.peace@gmail.com.
    
    Контактна особа:
    
    Наталія Шляхтур, координатор проекту з українського боку + 38-093-192-28-11, + 38-095-644-12-17.
    
    Анна Добровольська, координатор проекту з російського боку + 7-910-22-88-44-9.
    
    Просимо звернути увагу, що конкурсні документи повинні надійти не пізніше 17.00, 22 лютого 2016 року.
    
    Заявки, отримані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю