Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Дискусія з питань енергетичної політики «На шляху до функціонуючого конкурентного ринку електроенергії в Україні»

18 лютого, 2016 р.

    19 лютого у готелі «Київ» відбудеться Друга дискусія з питань енергетичної політики, в ході якої члени українського уряду і Верховної Ради спілкуватимуться з провідними експертами у галузі енергетики з усієї Європи. Цю Дискусію з питань енергетичної політики буде присвячено переходу до нового ринку електроенергії, відкритого силам конкуренції, який водночас має сильну систему захисту та надійності енергопостачання.
    
    Дискусія розгляне, зокрема, слідуючі питання:
    
    Умови, необхідні для структурування ринку з метою реалізації функціональної ринкової моделі для конкурентного оптового ринку електроенергії. На які переваги та проблеми слід очікувати від нової моделі ринку електроенергії?
    Заходи на законодавчому, політичному, нормативному та інших рівнях, які уряду слід вжити протягом наступних півтора років для максимального збільшення можливостей успішного переходу електроенергетичної галузі до нової ринкової моделі. Як швидко це може відбутися?
    Майбутня структура генеруючих потужностей. Якою буде роль відновлюваних джерел енергії? Теплоелектростанцій? Які переваги принесе українським та іншим споживачам реформування електроенергетичного сектору, що наразі триває? Яким чином розвиватимуться ціни? Як буде організовано фінансування уразливих споживачів?
    
    
    Запрошуємо представників ЗМІ відвідати:
    
    
    
    Що? Друга дискусія з питань енергетичної політики
    
    Коли? 19 лютого 2016 р. Прес-конференція 15:45 – 16:15; Дискусія з питань енергетичної політики15:00 – 19:30
    
    Де? Готель «Київ» 26/1, вул. Грушевського м. Київ
    
    Ознайомитися з розгорнутою програмою заходу тут.
    
    За участю:
    
    Володимир Демчишин, Міністр енергетики і вугільної промисловості
    Ян Томбінський, Посол, Голова Представництва ЄС
    Олександр Домбровський, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки
    Януш Копач, Директор секретаріату Енергетичного співтовариства
    Модератор: Дмитро Васильєв, заступник Генерального директора Центру енергетичних досліджень
    
    Довідкова інформація:
    
    INOGATE – це програма, що фінансується ЄС, яка спрямована на підтримку міжнародної співпраці в енергетичній галузі між Європейським Союзом та Країнами-партнерами (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Таджикистан, Туркменістан, Україна та Узбекистан). В Україні INOGATE проводить низку Дискусій з питань енергетичної політики на високому рівні. Дискусії надають можливість зацікавленим сторонам в уряді, парламенті, членам громадянського суспільства, донорам та міжнародним фінансовим інститутам проаналізувати переваги і проблеми реформування енергетичного ринку, а також сталої енергетичної політики, таким чином стимулюючи до узгоджених та злагоджених дії на благо громадян України.
    
    Відповідальна за питання акредитації для представників ЗМІ - Олена Нікітіна, +38 044 230 2754 моб. +38 067 734 4170 ел.пошта e.nikitina@inogate.org . Акредитація триває до 17:00 2 лютого
    
    За додатковою інформацією про проект відвідайте наш вебсайт www.inogate.org


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю