Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Номінація «Місцеве самоврядування – це ми!» у межах конкурсу дитячого фестивалю

19 лютого, 2016 р.

    Номінація «Місцеве самоврядування – це ми!» є складовою частиною Національної конкурсної програми Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко». Номінація започаткована у 2012 році спільно з Радою Європи.
    
    Кожен з нас мріє жити в заможній та успішній країні, мати європейський рівень життя, бути впевненим у майбутньому. Водночас, одна людина просто чекає на зміни, інша – навпаки, сама ініціює та реалізує такі зміни. Номінація «Місцеве самоврядування – це ми!» і заснована, щоб знаходити та підтримувати найбільш активних, талановитих, чутливих до перетворень та новацій, допитливих та наполегливих.
    
    Небайдужість учасників до життя своїх громад, які вони продемонстрували протягом попередніх років, їх бажання перетворити власні населені пункти у місця, де затишно й комфортно жити, активність та ініціативність, а головне - любов до рідного краю спонукали Раду Європи збільшити призовий фонд номінації «Місцеве самоврядування – це ми!» Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» у п’ять разів!
    
    Відтепер можливість відвідати Штаб-квартиру Ради Європи (м. Страсбург, Франція), ознайомитись з діяльністю цієї поважної міжурядової організації та взяти участь у її заходах, поспілкуватись з молоддю інших країн отримають не лише автори роботи-переможниці, а й автори робіт, що посядуть 2 та 3 місця.
    
    1 Місце – Диплом, Кубок, запрошення 4 авторів роботи-переможниці до Штаб-квартири Ради Європи.
    
    2 Місце – Диплом, запрошення 3 авторів роботи до Штаб-квартири Ради Європи.
    
    3 Місце – Диплом, запрошення 2 авторів роботи до Штаб-квартири Ради Європи.
    
    Крім того, у 2016 року запроваджено додаткову почесну нагороду - Приз глядацьких симпатій, студія-володар якого отримає електронні гаджети з логотипом Ради Європи.
    
    Усі фіналісти також будуть запрошені до Києва на церемонію нагородження переможців щорічного національного конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2016 року.
    
    Обов’язкова умова для участі у номінації - виконання конкурсної роботи авторами шкільного віку, дитячою студією, гуртком тощо або у співпраці з ними.
    
    Розкажіть у своїх роботах про місцеве самоврядування у вашій громаді.
    
    Ви можете запропонувати власне бачення завдань та можливостей місцевого самоврядування. Не варто боятися цього - почніть розмову з простого:
    
    Самоврядування: що ми знаємо про це?
    Самоврядування: як це працює?
    Самоврядування: що ми можемо зробити для цього? Як збільшити участь молоді у вирішенні питань місцевого значення, розбудові своїх громад?
    Самоврядування: як удосконалити? Як сьогодні відбувається реформування місцевого самоврядування в Україні? Яких успіхів досягнуто? Що ви знаєте про добровільне об’єднання та співробітництво громад?
    Термін приймання заявок – до 30 червня 2016 року.
    
    Умови участі у фестивалі та додаткова інформація - на офіційному сайті Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» (http://fest.dytiatko.org.ua)
    
    Контакти
    
    Дягілев Володимир
    fest@dytiatko.org.ua
    (057) 700 53 05; 050-401-36-02
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю