Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Міні-гранти на проведення регіональних заходів Інформаційної кампанії проти дискримінації

22 лютого, 2016 р.

    ГО “Центр Соціальна Дія”/Проект “Без Кордонів” та Коаліція з протидії дискримінації в Україні у партнерстві з Офісом Уповноваженого ВР з прав людини та за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження” запрошують громадські організації, які в своїй діяльності відстоюють принципи толерантності та недискримінації, долучитися до Інформаційної кампанії проти дискримінації “Дискримінація обмежує. Протидій!”.
    
    Метою Кампанії є підвищення обізнаності населення в регіонах щодо проблеми дискримінації та засобів протидії. Детальну інформацію про національну Кампанію можна завантажити за посиланням.
    
    Заявку на отримання фінансування проекту можуть подати тільки зареєстровані громадські організації із наступних регіонів: Одеська, Харківська, Вінницька, Львівська, Чернігівська.
    
    Дедлайн: 10 березня 2016 р.
    Розмір гранту: 15 000 грн.
    
    Заявку на отримання гранту потрібно заповнити он-лайн за посиланням https://goo.gl/yNZrbO
    
    Набір заходів в рамках запропонованої проектної заявки кожен заявник обирає індивідуально за допомогою “проектного конструктора”, що є обов’язковою вимогою для отримання фінансування.
    
    «Проектний конструктор” включає в себе заходи за трьома напрямками. Кожен партнер зобов’язується виконати від 3 заходів з кожного напрямку: один захід – обов’язковий (відмічено значком*), два інші заходи – на вибір, самостійно оцінюючи їх ефективність в регіоні, власні ресурси та попередньо запитуючи у координатора Кампанії про необхідні роздаткові та інформаційні матеріали, плакати, коментарі експертів тощо. Список заходів не є вичерпним. Заявники можуть пропонувати свою діяльність в рамках кожного напрямку.
    
    Діяльність в інших регіонах
    
    Якщо ви не знайшли свій регіон у списку, але бажаєте долучитися до Кампанії, ми готові забезпечити вашу діяльність в рамках проекту «Дискримінація обмежує. Протидій!» усіма необхідними роздатковими матеріалами, реквізитами, інформаційною та експертною підтримкою. За наявністю додаткових коштів, партнерські організації, які підтримують діяльність Кампанії в регіонах на волонтерських засадах, отримують фінансування поза конкурсом.
    
    Більше про Кампанію:
    Офіційна сторінка: www.discrimi.net
    Фейсбук: www.facebook.com/discrimi.net
    Вконтакті: vk.com/discriminet
    З усіх питань звертайтеся на пошту: antidicampaign@gmail.com


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю