Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс АКСМ-грантів з амбулаторного лікування

22 лютого, 2016 р.

    Проект USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні» (ПКТУ) оголошує про прийом заявок від організацій на впровадження грантової діяльності з адвокації, комунацікації та соціальної мобілізації (АКСМ) на тему «Амбулаторне лікування туберкульозу – кращій вибір для хворого і громади».
    
    Метою цієї грантової програми є підтримати зусилля, спрямовані на реформування системи надання медичних послуг в Україні, зокрема, поширення амбулаторної моделі лікування туберкульозу. Грантова програма підтримає інноваційні підходи з надання соціальної та психологічної допомоги пацієнтам з туберкульозом задля підвищення їх прихильності до протитуберкульозного лікування на амбулаторному етапі. Діяльність у рамках грантової програми також підвищить обізнаність осіб, які приймають рішення в питаннях охорони здоров’я, щодо переваг амбулаторного лікування туберкульозу та важливості соціального супроводу пацієнтів.
    
    Завдання гранту:
    
    адвокатувати прийняття управлінських рішень стосовно перерозподілу ресурсів для забезпечення підтримки амбулаторного лікування хворих на туберкульоз;
    сприяти розробці моделі амбулаторної допомоги з акцентом на підтримку хворих на туберкульоз з метою покращення їх прихильності до лікування;
    залучити інші, не медичні громадські інституції (соціальні служби, громадські організації, приватні підприємства, церковні громади тощо) до соціальної і психологічної підтримки хворих на туберкульоз і членів їх сімей.
    Беніфіціарами гранту будуть хворі на туберкульоз, члени їх сімей та місцеві громади. Діяльність повинна проводитися у межах одного або декількох із десяти регіонів, що підтримуються USAID: Донецька, Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська, Львівська, Луганська, Одеська, Харківська, Херсонська області, а також м. Київ.
    
    Проект планує видати один грант з фіксованою сумою не більше 30000 дол. США. Остаточна сума буде залежати від грантової діяльності та переговорів. Тривалість реалізації проекту, що фінансується за рахунок гранту, не повинна перевищувати 6 місяців. Очікуваною датою початку впровадження гранту, наданого в рамках цього конкурсу, є квітень 2016 року.
    
    Грантові заявки повинні подаватися українською або англійською мовою та не мають перевищувати 6 сторінок. Грантові заявки (технічна частина та бюджет, а також супровідні документи) надсилаються в електронному форматі до Проекту USAID ПКТУ на зазначену нижче адресу та повинні містити посилання на Грантову програму: «RFA No.STbCU-RFA-02».
    
    Заявки мають бути подані не пізніше 10:00 ранку за місцевим часом 18 березня 2016 року на ел. адресу: grants@stbcu.com.ua. Заявки, надіслані із запізненням, або які не відповідають вимогам, розглядатися не будуть.
    
    Детальна інформація міститься у додатку.
    
    Контакти
    
    Віра Шелудько
    grants@stbcu.com.ua
    
    Деталі за посиланням: http://www.gurt.org.ua/news/grants/31352/


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю