Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Конкурс на участь у програмі навчання «Академія лідерства» для голів ОТГ

23 лютого, 2016 р.

    Мінрегіон України та Програма Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» оголошують конкурс на участь у програмі навчання «Академія лідерства» для голів об’єднаних територіальних громад.
    
    Програма навчання «Академії лідерства» складається з понад 30 модулів, розроблених Центром експертизи реформ місцевого самоврядування Ради Європи з використанням новітнього інструментарію муніципального менеджменту та кращих практик країн – членів Ради Європи. Під час навчання слухачі отримають практичні знання стовно можливостей збільшення персональної ефективності та ефективності розвитку громад в умовах реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, матимуть спілкування з провідними національним і міжнародними фахівцями та експертами.
    
    Передбачається проведення трьох триденних серій «Академії лідерства» у березні, червні та вересні цього року. Між сесіями учасникам запропонують застосувати набуті знання для вирішення актуальних проблем громади.
    
    Планується набір учасників з усіх областей України.
    
    Прийом заявок триває до 4 березня 2016 року.
    
    Деталі за посиланням: http://www.prostir.ua/?grants=rozpochavsya-konkurs-na-uchast-u-prohrami-navchannya-akademiya-liderstva


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю