Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Тендер на організацію навчального туру до Києва

23 лютого, 2016 р.

    МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» оголошує конкурс на організацію дводенного навчального туру до м. Києва для представників відділів у справах сім’ї та молоді, центрів СССДМ, громадських центрів СССДМ, громадських організацій.
    
    Навчальний тур буде проведено для 16 спеціалістів з Херсонської, Вінницької, Полтавської, Одеської областей в рамках проекту «Свобода від насильства: покращення доступу до соціальних послуг в Україні», який фінансує Представництво Європейського Союзу в Україні.
    
    Інформація про замовника:
    
    МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійна організація, заснована у 2008 році міжнародною організацією «Право на здоров’я» (HealthRight International) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив. Ці ініціативи полягають у наданні життєво важливої допомоги незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року. З 2011 року УФГЗ та «Право на здоров’я» запроваджують в Україні проекти, спрямовані на профілактику ґендерно-обумовленого насильства; сприяння розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації для потерпілих від насильства жінок та чоловіків, які вчинили насильство.
    
    Інформація про проект:
    
    Мета проекту: розвиток потенціалу місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування задля розширення спектру, забезпечення доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації для потерпілих від насильства жінок та чоловіків, які вчинили насильство.
    
    Терміни реалізації проекту: 23 грудня 2014 – 23 грудня 2016 року
    
    Географія проекту: Вінницька, Житомирська, Запорізька, Львівська, Одеська, Полтавська, Тернопільська, Херсонська, Хмельницька, Чернівецька, Чернгівська області та м. Київ
    
    Мета тендеру:
    
    Вибір постачальника послуг з організації дводенного навчального туру до м. Києва, на 10-11 березня 2016 року, з метою вивчення досвіду роботи з протидії насильству в сім’ї та щодо жінок для 16 осіб з 4 регіонів України (Херсонська, Полтавська, Одеська, Вінницька області), пропозиції якого відповідатимуть вимогам щодо якості та ціни МБФ «Українська фундація громадського здоров’я», який складатиметься з забезпечення:
    
    Забезпечення проживання та харчування (вечеря 10 березня 2016р., сніданок та обід 11 березня 2016р. в готелі) для 16 учасників з 4 регіонів України.
    Оренда залу в готелі проживання на 3 години 10 березня. Організація кави-паузи та обіду для 20 осіб.
    Забезпечення канцелярським приладдям – папка, ручка, блокнот та бейдж в кількості по 20 шт.
    Організація трансферу для учасників (16 учасників) та супроводу (4 особи) навчального туру протягом двох днів до партнерських організацій та у зворотному напрямку до готелю з метою вивчення досвіду роботи з протидії насильству в сім’ї та щодо жінок.
    Організація компенсації проїзду та друк роздаткових матеріалів для учасників (за потребою).
    Загальні умови участі у тендері:
    
    До участі в тендері запрошуються постачальники послуг, компанії, фізичні особи підприємці, приватні підприємці, які:
    
    Мають успішний досвід з організацій заходів на території України.
    Офіційно зареєстровані та діють на території України.
    Не є платниками ПДВ.
    Вимоги до форми тендерної пропозиції (має включати наступні пункти):
    
    Інформація про організацію.
    Обґрунтований бюджет (в гривні).
    Прохання до зацікавлених в участі та співпраці з УФГЗ в рамках зазначеної ініціативи, надсилати пропозиції до 29 лютого 2016 року на адресу Marina.Romanchuk@healthright.org/
    
    Контакти
    
    Марина Романчук
    (044) 278-23-58


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю