Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


У Європейському Парламенті відбудеться «Український тиждень»

24 лютого, 2016 р.

   
    Наступного тижня депутати Верховної Ради України завітають до Європейського Парламенту, аби взяти участь у спільній триденній конференції високого рівня (з 29 лютого по 2 березня) з питань розвитку і зміцнення потенціалу українського парламенту. Під час «Українського тижня» депутати Європарламенту, парламентів країн-членів ЄС, а також представники інших інституцій Євросоюзу та міжнародних організацій матимуть змогу обмінятися досвідом з понад сорока народними обранцями з України, включаючи керівництво Верховної Ради, щодо питань, пов’язаних з належними парламентськими практиками, законотворчістю та представництвом.
    
    Торік у липні Президент Європарламенту Мартін Шульц і Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман підписали Меморандум про розуміння. Його мета – зміцнення конституційної ролі українського парламенту у законотворчості, законодавчому контролі та представництві.
    
    У відповідності до Меморандуму колишній Президент Європарламенту Пет Кокс підготував звіт та дорожню карту розвитку і зміцнення потенціалу. Її буде представлено під час «Українського тижня». Також дорожня карта складе підґрунтя для першого раунду дискусій на високому рівні на визначені теми.
    
    Перед початком заходу, у понеділок (29 лютого, о 15:00), Пет Кокс проведе розгорнутий брифінг для медіа та громадськості (у кімнаті PHS 3C050). Під час брифінгу колишній очільник Європарламенту розкаже про основні результати свого звіту.
    
    Конференція розпочнеться у понеділок, 29 лютого, о 16:30. Головувати під час відкриття будуть Голова Комітету Європарламенту із закордонних справ Елмар Брок і Голова делегації Європарламенту до парламентського комітету асоціації між ЄС та Україною Андрей Пленкович. Мартін Шульц, Володимир Гройсман, Пет Кокс та Йоганнес Ган (Європейський Комісар з Європейської політики сусідства та перемовин про вступ) звернуться до присутніх із вступним словом.
    
    Після цього відбудеться спільний підхід до преси Мартіна Шульца і Володимира Гройсмана. На пізніше запланована прес-конференція голів політичних фракцій Верховної Ради та Андрея Пленковича.
    
    У вівторок, 1 березня, відбудуться дебати на високому рівні: учасники шести панелей обговорять, зокрема, питання відносин між законодавчою та виконавчою гілками влади, представницьку роль парламенту або роль його секретаріату.
    
    «Український тиждень» завершиться у середу, 2 березня. Цього дня буде підписано Угоду про адміністративну співпрацю між секретаріатами Європарламенту і Верховної Ради України.
    
    
    «Український тиждень» у Європарламенті транслюватиметься онлайн парламентським телеканалом.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій