Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


26 лютого Представництво ЄС в Україні презентує у Харкові нову ініціативу – групу Team Europe.

24 лютого, 2016 р.

    Вона об’єднає експертів і громадян, які бачать майбутнє України серед європейських країн. Team Europe посилить дебати щодо Європи та місця України в ній, а також діалог між ЄС та Харківщиною щодо перспектив та потреб регіону в контексті євроінтеграції України.
    
    Під час своєї першої зустрічі в Харкові експерти говоритимуть про можливості зони вільної торгівлі з ЄС та те, як ними скористатись підприємцям Харківщини. Чи повною мірою Харківщина використовує свій потенціал торгівлі з ЄС? Що необхідно, аби товари харківських підприємців з’явились на європейських ринках? Де можна отримати інформацію про вимоги експорту до ЄС?
    
    Щиро запрошуємо представників ЗМІ відвідати:
    
    ЩО? Публічна дискусія Team Europe
    
    КОЛИ? 26 лютого 2016 року, 16.00-18.00
    
    ДЕ? Арт-простір «Циферблат» (вул. Пушкінська, 74), м. Харків
    
    СПІКЕРИ: Тарас Качка, заступник виконавчого директора Міжнародного фонду «Відродження», ключовий експерт з питань відносин Україна-ЄС; Жослен Гіттон, радник з економічних питань Представництва ЄС в Україні; Марті Луцар, менеджер з комунікації Представництва ЄС в Україні; Експерти Team Europe – Олександр Чумак, Президент асоціації приватних роботодавців; Тарас Данько, Професор Національного Технічного Університету "ХПІ"; Олена Розсказова, керівник Східноукраїнського представництва Міжнародного Фонду «Відродження»; Наталя Яковлєва, директор рекрутингового агентства "Эксперт-плюс"; Юлія Біденко, політолог, доцент кафедри політології, кандидат політичних наук ХНУ ім. Каразіна.
    
    
    Представництво Європейського Союзу започатковує групу Team Europe у Харкові та Одесі, але в майбутньому ця ініціатива пошириться на інші регіони України. Експерти Team Europe доноситимуть інформацію про пріоритетні для євроінтеграції реформи, «перекладатимуть» події міста, регіону чи країни в європейський контекст, вестимуть дискусію про європейські цінності, допомогу ЄС Україні.
    
    Для участі у заході, будь ласка, заповніть реєстраційну форму до 15:00 25 лютого. Для отримання детальної інформації щодо події, будь ласка, звертайтеся до Віри Тубальцевої, координаторки заходу за тел.: (067) 233 80 36, e-mail: vtubaltseva@internews.ua.
    
    
    Довідкова інформація: Група Team Europe покликана об’єднати експертів і професіоналів різних сфер, обізнаних у тематиці відносин між Україною та ЄС. Метою Team Europe є посилення діалогу між ЄС та Україною в регіонах, поширення інформації щодо фінансової і технічної допомоги на місцевому рівні, підтримка реформ в Україні тощо.
    
    Як скористатися освітніми можливостями ЄС? Як зона вільної торгівлі України з ЄС впливає на бізнес, місцевий розвиток та працевлаштування? Ці та багато інших питань виникали у багатьох країн-сусідах України напередодні їх вступу до ЄС, а місцеві групи Team Europe давали відповіді на ці запитання.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю