Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Розпочався прийом заявок на участь у ХV фестивалі "ЧЕРВОНА РУТА – 2017"

24 лютого, 2016 р.

    У 2016-2017 роках відбудеться ХV Всеукраїнський фестиваль "Червона рута", який складається з двох етапів – відбіркового і фінального.
    
    У 2016 році з березня по листопад пройдуть 25 відбіркових конкурсів фестивалю в усіх обласних центрах України та м. Київ. У них візьмуть участь понад 3000 осіб – це близько 1000 гуртів і солістів. У кожній області будуть визначені переможці, які отримають право виступати у фіналі фестивалю 2017 року.
    Мета відбіркових конкурсів – залучити українську молодь до формування патріотичної свідомості засобами української масової музики, здійснити цілеспрямований пошук молодих обдарованих виконавців по всій Україні, зокрема в глибинці, відкрити нові імена і вивести їх на велику сцену.
    
    На відміну від інших, "Червона рута" залишається єдиним некомерційним фестивалем, який цілеспрямовано підтримує саме молодих ще невідомих українських виконавців. Участь у конкурсах "Червоної рути" не потребує від учасників жодних вступних внесків. Вхід для глядачів є вільним.
    
    Відбіркові конкурси пройдуть у шести найпопулярніших музичних жанрах: популярної, сучасної танцювальної, рок, акустичної, іншої музики та українського автентичного фольклору.
    
    Разом з професіоналізмом, критеріями відбору є: новизна, сучасність та молодіжність, оригінальне творче обличчя, індивідуальність виконавців, поєднані з українською національною визначеністю музики і виконання. У жанрі українського автентичного фольклору критеріями оцінки виступів є відповідність (походження) виконуваного матеріалу традиційним зразкам справжньої автентичної народної творчості, а його виконання – максимально наближене до виконання справжніми носіями традиційної народної культури
    
    Дирекція фестивалю "Червона рута" приймає заявки-анкети на участь у відбіркових конкурсах. Для того, щоб зареєструватися та отримати статус конкурсанта необхідно взяти форму заявки-анкети на сайті фестивалю "Червона рута": www.chervonaruta.info.
    
    Заповнену заявку-анкету потрібно надіслати на електронну адресу фестивалю "Червона рута":chruta@ukr.net або через формуляр зворотнього зв’язку на сайті фестивалю.
    
    Також, крім Дирекції фестивалю одночасно заявки-анкети від учасників приймаються співорганізаторами на місцях в усіх обласних центрах та м. Київ включно до дня проведення кожного відбіркового конкурсу.
    
    З Графіком проведення відбіркових конкурсів та інформацією про співорганізаторів на місцях ознайомлюйтесь в ЗМІ та Інтернеті.
    
    Дирекція фестивалю "Червона рута" тел.: (044) 360-75-26, моб. (067) 448-37-75, (095)335-68-23, (063)7031806
    
    Заявка-анкета за посиланням: http://chervonaruta.info/files/2016/zajavkaanketa_konkurs2016.rtf


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій