Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Шлях ініціативи 2016: міні-гранти на підтримку громадських кампаній

24 лютого, 2016 р.

    Чеська НУО NESEHNUTI запрошує взяти участь у програмі підтримки громадянського суспільства в Україні "Шлях ініціативи – програма підтримки громадянського суспільства для України 2016" та надає свою допомогу в організації Ваших громадських кампаній.
    
    Потенційні учасники програми:
    
    НУО, незалежні ЗМІ або неформальні групи, громадські ініціативи, місцеві асоціації та спілки з наступних регіонів України: Кременчук та Кременчуцький район, Одеська та Херсонська області. Підтримка не надається політичним партіям та організаціям, формально чи неформально з ними пов’язаним (молодіжні, експертні чи будь-які інші)
    
    Основні напрямки діяльності, які підтримуються програмою:
    
    Рівні можливості для чоловіків і жінок
    Незалежна журналістика, журналістські розслідування
    Захист навколишнього середовища
    Право на отримання інформації
    Інші теми, які також можуть бути підтриманими: підтримка та захист прав людини (у тому числі громадянських та соціальних прав), права меншин, біженців та інших уразливих груп населення, захист прав тварин.
    
    Яка надається допомога?
    
    Автори відібраних ініціатив приймуть участь у тренінгах під керівництвом професіональних тренерів, за допомогою яких учасники зможуть трансформувати пропозиції ідей та ініціатив в реальні проекти громадських кампаній. Проекти потрібно буде реалізувати протягом квітня-грудня 2016 року. Ми компенсуємо всі витрати пов’язані з участю в тренінгах (транспорт, харчування, проживання, якщо потрібно). Додатково ініціативи також отримають фінансову підтримку для реалізації кампаній в розмірі 15 000-45 000 грн., та за необхідністю, регулярні консультації від іноземних експертів за допомогою електронної пошти та Skype, місцеві експертні консультації та оперативну підтримку Вашої ініціативи.
    
    Які проекти ми шукаємо?
    
    Тільки ті, на основі яких можна побудувати громадську кампанію, найбільш важливою частиною якої є мобілізація певної частини населення з метою досягнення конкретних змін і результатів. Що ми розуміємо під поняттям "громадянська кампанія"? Ви можете дізнатися з мануалу, який можна скачати тут – мануал провед гром кампаній RU – final. Ми наполегливо рекомендуємо прочитати його до того, як Ви почнете заповнювати анкету.
    
    Які проекти нам не підходять?
    
    Проміжні акції, наприклад, різні просвітницькі кампанії, лекції або видавництво інформаційних матеріалів.
    
    Важливі дати
    
    15 березня 2016 – Останній строк подачі анкет-заявок (пропозиції, надіслані пізніше цього строку, не будуть розглядатися).
    
    Особисті зустрічі з попередньо відібраними кандидатами будуть проходити (зустріч не є гарантією, що ініціатива буде підтримана):
    
    Кременчук: 18-19 березня 2016
    
    Одеса: 20-21 березня 2016
    
    Херсон: 23-24 березня 2016
    
    28-30 березня 2016 – тренінг (в Херсоні), де ми будемо з Ваших планів проектів складати плани громадських кампаній за допомогою експерта з планування кампаній. Участь авторів підтриманих ініціатив є обов’язковою (3-4 людини від кожної відібраної ініціативи).
    
    Квітень – грудень 2016 – фактична реалізація громадських кампаній
    
    Липень 2016 – семінар, на якому ми зможемо оцінити проміжні результати реалізації кампанії, за необхідністю внесемо корективи.
    
    Листопад 2016 – моніторингові зустрічі, оцінка реалізації кампанії.
    
    Будь ласка, відправляйте свої пропозиції до 15 березня 2016 на електронну скриньку:
    
    euroclub.kremen@gmail.com
    
    Форму заявки шукайте тут – call_for_applications_UA_Kremenchuk_2016. Вказуйте, будь ласка, в темі листа: Шлях ініціативи 2016
    
    Контакти для отримання додаткової інформації
    
    euroclub.kremen@gmail.com
    
    Олег Овчаренко +380672768826
    
    pavla.hofmeisterova@nesehnuti.cz
    
    petr.machalek@nesehnuti.cz.
    
    
    Деталі за посиланням: http://www.prostir.ua/?grants=shlyah-initsiatyvy-2016-mini-hranty-na-pidtrymku-hromadskyh-kampanij
    


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій