Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


У канадському Університеті Саймона Фрезера присуджується кілька видів стипендій, доступних іноземним аспірантам і докторантам.

12 квітня, 2004 р.

    **********
    Докторантам з гарною попередньою успішністю і високим потенціалом в обраній області щорічно присуджується одна стипендія пам'яті Берта Генрі розміром 18 тисяч канадських доларів у рік. Жінкам-докторантам з такими ж даними присуджується стипендія Фонду Симонса розміром 17 тисяч доларів у рік.
    
    Щорічно аспірантам і докторантам присуджується 12 чи більш стипендій пам'яті Нельсона розміром по 17 тисяч доларів у рік.
    
    Заяви на стипендію повинні бути подані разом із заявами про прийом до 15 березня 2004 року. Усі ці стипендії присуджуються тільки на 1 рік і не повторюються. Далі потрібно домагатися інших стипендій.
    
    Любою докторант може претендувати на семестрову стипендію розміром 5000 доларів, присуджувану тільки один раз. (Навчальний рік у Канаді складається з трьох семестрів).
    
    Найбільш масової є аспірантська стипендія (АС), присуджувана як знову зарахованим, так і аспірантам, що навчаються, і докторантам з високою попередньою успішністю (вище 3,5 по четырехбальной системі, що приблизно відповідає нашому середньому балу 4,5). В окремих випадках можуть переважити інші докази здібностей кандидата.
    
    Розмір АС для аспірантів 4800 доларів, а для докторантів 5200 доларів за семестр. Можна подати заява на 1, 2 чи 3 семестри в рік. Далі подаються нові заяви. Звичайно, аспіранти одержують АС тільки протягом перших 9 семестрів магістерської програми, а докторанти - протягом перших 15 семестрів докторської програми. У будь-якому випадку не можна одержувати АС більш 15 семестрів.
    
    Паралельно з АС можна одержувати інші стипендії, але якщо загальна сума буде перевищувати 27 тисяч доларів, АС буде відповідно зменшуватися. Працювати можна тільки в Університеті, помічниками чи викладачів дослідників. Це може бути й окремим видом фінансової допомоги.
    
    Помічник викладача має навантаження до 4 годин на тиждень, включаючи підготовку до занять. За максимальне навантаження протягом семестру (13 тижнів) він одержує 4882 (аспірант) чи 5762 (докторант) доларів.
    
    Оплата помічників дослідників залежить від наукової області і розміру дослідницького гранта, виділеного штатному досліднику. Звичайно, вона вище однієї тисячі доларів на місяць (звичайно, більш 5 тисяч за семестр).
    
    Місце в студентських гуртожитках коштує від 940 до 1600 доларів у семестр.
    
    Заяви на АС приймаються до 15 квітня 2004 року.
    
    В Університеті маються кафедри і підрозділи: комунікації, обчислювальної техніки, інженерних наук, кинеспологии, керування природними ресурсами і навколишнім середовищем, археології, сучасного мистецтва, кримінології економіки, географії, геронтології, історії, мов і лінгвістики, гуманітарних наук, філософії, політології, психології, соціології й антропології, керування бізнесом, утворення, біологічних наук, хімії, математики і статистики, фізики науки про землю, фізики, прикладної математики.
    ПАодробиці на сайті: www.simonfr.org


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій